2c
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
2cd_Plkrs
 
Stonienė Rita
L-6 (110)
/////  
 
 
2c_1k_angl3
Glinskienė Nida
Jakubaitienė Jūratė
A-6 (101)
A-5 (126)
2c_Fiz
Tvarijonienė Irma
F-2 (219)
 
09:05
 
2c_1k_angl1
Glinskienė Nida
Jakubaitienė Jūratė
A-6 (101)
A-5 (126)
2cd_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2c_Liet
Stonienė Rita
L-6 (110)
2c_Mat
Meškelyte Violeta
M(223)
2cd2_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Inf-1 (210)
Diržytė Birutė
Inf-2 (213)
Krasauskienė Virginija
Mz (209)
Šakėnienė Virgina
E (224)
 
10:00
 
2ce_Tech/ec_Žs
 
Arsabiene Ginta
Krasnauskienė Ilona
Btch (201)
Brazdžiūnas Algimantas
I-1 (221)
Burbaitė Renata
Inf-1 (210)
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
2c_Fiz
Tvarijonienė Irma
F-2 (219)
2c_Mat
Meškelyte Violeta
M(223)
 
11:10
 
2c_Tech
Arsabiene Ginta
Burbaitė Renata
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
Btch (201)
Inf-1 (210)
2c_Mat
Meškelyte Violeta
M(223)
2cd_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2c_Chem
Arsabiene Ginta
(11:10) B (216)
2c_Chem
Arsabiene Ginta
(11:10) Ch-1 (220)
 
12:20
 
2c_Geogr
Bražinskas Kęstas
(12:20) E (224)
2c_Dail
Grigas Gintaras
D (108)
2c_2k_rv2
Gildutienė Asta
R (117)
Paukštytė Rasa
V (206)
2cd1_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
Inf-3 (214)
E (224)
2c_Istor
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
 
13:15
 
2c_Istor
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
2c_Biolog
Ivanauskaitė Virginija
B (216)
2c_Muz
Grobova Jelena
Mz (209)
2c_Liet
Stonienė Rita
L-6 (110)
2c_Liet
Stonienė Rita
L-6 (110)
 
14:10
 
2c_2k_rv1
Gildutienė Asta
A-5(114)
Paukštytė Rasa
A-1 (202)
2c_Liet
Stonienė Rita
L-6 (110)
2c_1k_angl2
Glinskienė Nida
Jakubaitienė Jūratė
A-6 (101)
A-5 (126)
 
 
 
2c_PilPagr
Kolinis Algimantas
I-1 (221)
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
2c_Rmkl
Meškelyte Violeta
M(223)
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2021-10-15 08:18

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai