Priėmimas į gimnaziją

Priėmimo į gimnaziją apibendrinti rezultatai
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Antradienis, 28 Gruodis 2021 19:38

Gruodžio 14 d. vyko Panevėžio miesto mokinių informatikos olimpiada. Pirmosiomis vietomis įvertinti Roko Braidoko (IIf), Armino Bražėno (IVb) ir Lauryno Žukausko (IVc) olimpiados užduočių sprendimai. Antrosiomis vietomis džiaugiasi Dovydas Aleknavičius (IIa), Augustinas Jarockis (IVe), Antanas Vasiliauskas (IVf) ir Edvardas Ražanskas (IVb). Trečiąsias vietas pelnė Ąžuolas Šiukščius (IIIc), Erikas Laužadis (IVe) ir Juras Ezerskis (IVb). 2022 m. sausio 28 d. vyksiančioje III etapo I dalyje be šių prizininkų kviečiamas dalyvauti ir Adomas Šileikis (IIId).

Sveikiname programuotojus ir linkime sėkmės respublikinės olimpiados atrankinėje dalyje.

 

 
Antradienis, 28 Gruodis 2021 19:37

Gimnazijos robotikos komanda „JBG Robotics“ (Emilis Vitas Navickas, Rėjus Mikitavičius, Modestas Januškevičius, Kristupas Stružas (visi iš IIf klasės) ir Dovydas Aleknavičius (IIa))gruodžio 13-17 d. dalyvavo First Lego League nuotolinėse regioninėse varžybose ir pateko į finalinį varžybų etapą, kuris planuojamas 2022 m. kovo mėnesį Vilniuje.

Džiaugiamės atsakinga ir darbščia komanda, linkime sėkmės finaliniame etape.

 
Pirmadienis, 27 Gruodis 2021 00:00

Sveikiname gimnazijos IT žinovus, puikiai pasirodžiusius tarptautinio informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etape ir patekusius į Lietuvos geriausiųjų 50-tukus.

 

Dešimtokai:

 

1.     Justas Nečionis, IIb klasė 4 vieta

2.     Rokas Braidokas, IIf klasė 11 vieta

3.     Deimantė Juknevičiūtė, IIc klasė 31 vieta

4.     Kotryna Glemžaitė, IIe klasė 33 vieta

 

Vienuoliktokai:

 

1.     Ąžuolas Šiukščius, IIIc klasė 10 vieta

2.     Matas Kliukas, IIIf klasė 31 vieta

3.     Indrė Gudėnaitė, IIIa klasė 39 vieta

 

Dvyliktokai:

 

1.     Laurynas Žukauskas, IVc klasė 1 vieta

2.     Augustinas Jarockis, IVe klasė 3 vieta

3.     Klaudijus Juodviršis, IVb klasė 15 vieta

4.     Emilis Juzikėnas, IVf klasė 27 vieta

5.     Jaunutis Vadluga, IVa klasė 34 vieta

6.     Antanas Vasiliauskas, IVf klasė 34 vieta

7.     Mikas Minevičius, IVd klasė 47 vieta

 
Penktadienis, 15 Spalis 2021 07:56

Yra pasikeitimų tvarkaraštyje ir mobiliose grupėse (2021-10-15).

2021-2022 m.m. I pusmečio tvarkaraštis 

2021-2022 m.m. mobilios grupės 

 

Nuo 2020-10-06 visus darbo tarybos įgaliojimus vykdo gimnazijos profesinė organizacija.