1 Puikūs fizikų laimėjimai Antradienis, 04 Vasaris 2020
2 Gimnazijos informatikos žinovų laimėjimai konkurso „Bebras“ II etape Pirmadienis, 03 Vasaris 2020
3 Miesto meninio skaitymo konkurso laimėtojai Ketvirtadienis, 30 Sausis 2020
4 J. Matulionio konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 30 Sausis 2020
5 Biologijos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
6 „JBG Robotics“ metai prasidėjo sėkmingai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
7 Laiškas Baliui Sruogai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
8 Anglų k. olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 27 Sausis 2020
9 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
10 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
11 Metų lyderis Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
12 Išrinkti geriausi skaitovai Antradienis, 21 Sausis 2020
13 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Antradienis, 21 Sausis 2020
14 Chemijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 16 Sausis 2020
15 Anglų k. olimpiados laimėtojas Penktadienis, 10 Sausis 2020
16 Informatikų laimėjimai Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019
17 Robotų varžybos suteikia patirties Pirmadienis, 16 Gruodis 2019
18 Aplodismentai „Siaustiniui“ Antradienis, 10 Gruodis 2019
19 „JBG Robotics“ tarptautiniame robotikos festivalyje „Robotex 2019“ Antradienis, 03 Gruodis 2019
20 Šokis mus jungia Antradienis, 03 Gruodis 2019
21 Panevėžio krašto matematikų olimpiadoje Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2019
22 „Bebro“ rezultatai džiugina Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019
23 Mūsų robotų kūrėjai – nenugalimi Pirmadienis, 11 Lapkritis 2019
24 Tarptautinės robotikos varžybos Antradienis, 29 Spalis 2019
25 „Siaustinio“ šokėjai vėl geriausi Sekmadienis, 27 Spalis 2019
26 Sveikiname Konstitucijos žinovus Sekmadienis, 27 Spalis 2019
27 Pirmokų žinios džiugina Trečiadienis, 02 Spalis 2019
28 Gimnazijos konstruktoriai ir programuotojai – festivalio „Inovacijų savaitė 2019“ dalyviai Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2019
29 „Maximalisto“ stipendija – dviem gimnazistams Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019
30 Robotikos turnyro laimėtojai Pirmadienis, 09 Rugsėjis 2019
31 Jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 06 Gegužė 2019
32 Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiados laimėtojas Penktadienis, 19 Balandis 2019
33 Komiksų konkurso laimėtojai Penktadienis, 19 Balandis 2019
34 Dainų konkursų laimėtoja Penktadienis, 19 Balandis 2019
35 Saulės robotų mūšio laimėtojai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
36 ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo prizininkas Pirmadienis, 08 Balandis 2019
37 Rusų k. olimpiados prizininkai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
38 Olimpiadoje laimėjo bronzą Sekmadienis, 07 Balandis 2019
39 Fizikos olimpiada Pirmadienis, 01 Balandis 2019
40 Robotiados laimėtojai Pirmadienis, 25 Kovas 2019
41 „Siaustiniui“ – garbingas apdovanojimas Sekmadienis, 24 Kovas 2019
42 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Penktadienis, 15 Kovas 2019
43 Gimnazijos teatras vaidins Pasvalyje Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
44 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
45 Regioninio meninio skaitymo konkurso laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
46 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
47 Pirmokai žinias tikrinosi kalbos viktorinoje Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
48 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
49 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
50 Pavasarį programuotojų ir robotų konstruktorių laukia daug konkursų ir varžybų Sekmadienis, 03 Kovas 2019
51 Ateitininkai padarė gerą darbą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
52 Istorijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
53 Viktorinoje apie Vaižgantą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
54 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
55 „Siaustinio“ šokėjams – „Aukso paukštė“ Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
56 Rusų k. olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 16 Vasaris 2019
57 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 10 Vasaris 2019
58 Bebro 2 etapo laimėtojai Pirmadienis, 04 Vasaris 2019
59 Puikus skaitovų įvertinimas Trečiadienis, 30 Sausis 2019
60 Dalyvavimas varžybose motyvuoja kurti ir įgyvendinti naujas idėjas Sekmadienis, 27 Sausis 2019
61 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 27 Sausis 2019
62 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojos Sekmadienis, 27 Sausis 2019
63 Išrinkome geriausius skaitovus Antradienis, 22 Sausis 2019
64 Iš Klaipėdos parsivežėme dvi taures Pirmadienis, 21 Sausis 2019
65 Matematikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
66 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
67 Sėkmė konkurse Trečiadienis, 16 Sausis 2019
68 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 16 Sausis 2019
69 Dalyvavome televizijos viktorinoje Penktadienis, 11 Sausis 2019
70 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas Penktadienis, 04 Sausis 2019
71 Gimnazistai pagerbti Valdovų rūmuose Trečiadienis, 19 Gruodis 2018
72 Iš latvių tikrai yra ko pasimokyti Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
73 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
74 Informatikos olimpiada Sekmadienis, 09 Gruodis 2018
75 Apie AIDS reikia žinoti Trečiadienis, 05 Gruodis 2018
76 Iš „Robotex 2018“ sugrįžus Pirmadienis, 03 Gruodis 2018
77 Rašyti dienoraštį įdomu Šeštadienis, 01 Gruodis 2018
78 2018 m. „Bebro“ konkurso rezultatai Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018
79 Gimnazijos „maximalistai“ Sekmadienis, 25 Lapkritis 2018
80 Laimėjome prizą – kelionę į Strasbūrą Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018
81 Prizas filmo kūrėjams – kelionė į Strasbūrą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
82 Laimėjome viktoriną apie Holokaustą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
83 Antrokai varžėsi dainuodami Penktadienis, 08 Birželis 2018
84 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
85 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
86 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
87 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
88 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
89 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
90 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
91 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
92 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
93 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
94 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
95 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
96 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
97 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
98 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
99 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
100 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
101 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
102 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
103 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
104 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
105 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
106 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
107 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
108 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
109 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
110 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
111 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
112 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
113 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
114 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
115 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
116 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
117 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
118 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
119 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
120 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
121 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
122 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
123 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
124 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
125 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
126 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
127 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
128 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
129 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
130 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
131 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
132 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
133 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
134 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
135 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
136 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
137 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
138 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
139 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
140 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
141 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
142 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
143 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
144 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
145 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
146 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
147 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
148 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
149 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
150 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
151 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
152 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
153 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
154 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
155 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
156 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
157 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
158 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
159 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
160 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
161 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
162 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
163 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
164 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
165 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
166 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
167 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
168 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
169 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
170 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
171 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
172 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
173 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
174 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
175 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
176 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
177 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
178 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
179 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
180 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
181 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
182 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
183 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
184 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
185 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
186 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
187 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
188 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
189 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
190 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
191 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
192 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
193 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
194 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
195 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
196 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
197 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
198 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
199 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
200 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
201 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
202 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
203 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
204 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
205 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
206 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
207 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
208 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
209 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
210 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
211 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
212 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
213 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
214 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
215 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
216 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
217 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
218 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
219 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
220 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
221 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
222 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
223 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
224 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
225 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
226 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
227 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
228 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
229 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
230 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
231 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
232 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
233 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
234 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
235 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
236 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
237 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
238 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
239 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
240 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
241 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
242 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
243 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
244 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
245 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
246 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
247 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
248 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
249 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
250 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
251 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
252 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
253 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
254 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
255 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
256 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
257 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
258 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
259 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
260 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
261 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
262 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
263 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
264 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
265 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
266 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
267 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
268 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
269 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
270 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
271 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
272 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
273 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
274 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
275 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
276 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
277 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
278 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
279 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
280 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
281 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
282 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
283 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
284 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
285 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
286 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
287 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
288 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
289 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
290 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
291 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
292 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
293 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
294 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
295 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
296 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
297 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
298 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
299 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
300 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
301 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
302 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
303 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
304 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
305 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
306 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
307 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
308 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
309 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
310 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
311 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
312 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
313 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
314 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
315 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
316 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
317 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
318 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
319 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
320 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
321 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
322 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
323 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
324 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
325 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
326 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
327 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
328 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
329 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
330 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
331 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
332 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
333 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
334 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
335 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
336 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
337 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
338 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
339 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
340 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
341 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
342 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
343 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
344 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
345 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
346 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
347 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
348 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
349 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
350 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
351 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
352 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
353 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
354 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
355 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
356 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
357 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
358 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
359 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
360 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
361 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
362 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
363 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
364 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
365 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
366 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
367 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
368 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
369 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
370 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
371 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
372 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
373 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
374 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
375 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
376 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
377 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
378 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
379 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
380 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
381 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
382 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
383 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
384 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
385 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
386 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
387 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
388 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
389 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
390 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
391 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
392 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
393 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
394 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
395 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
396 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
397 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
398 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
399 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
400 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
401 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
402 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
403 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
404 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
405 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
406 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
407 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
408 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
409 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
410 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
411 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
412 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
413 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
414 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
415 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
416 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
417 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
418 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
419 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
420 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
421 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
422 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
423 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
424 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
425 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
426 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
427 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
428 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
429 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
430 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
431 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
432 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
433 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
434 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
435 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
436 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
437 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
438 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
439 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
440 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
441 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
442 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
443 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009