Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
1 Matematikos olimpiados Pagyrimo raštų laimėtojai Antradienis, 26 Balandis 2022
2 Tarptautinių robotikos varžybų laimėtojai Pirmadienis, 11 Balandis 2022
3 First Lego League laimėtojai Pirmadienis, 28 Kovas 2022
4 FIZIKAI GARSINA GIMNAZIJĄ Šeštadienis, 26 Kovas 2022
5 Biologijos olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 21 Kovas 2022
6 Verslo čempionato laimėtojai Trečiadienis, 09 Kovas 2022
7 Electro 2022 laimėtojai Pirmadienis, 07 Kovas 2022
8 Chemijos olimpiados respublikinio etapo Pagyrimo rašto laimėtojas Antradienis, 01 Kovas 2022
9 Istorijos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 28 Vasaris 2022
10 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos programavimo konkurso laimėtojai Pirmadienis, 28 Vasaris 2022
11 Dailės olimpiados laimėtojai Antradienis, 22 Vasaris 2022
12 Matematikos olimpiados II etapo laimėtojai Antradienis, 22 Vasaris 2022
13 Tarptautinio informatinio mąstymo konkurso II etapo laimėtojai Pirmadienis, 14 Vasaris 2022
14 Meninio skaitymo konkurso nugalėtojas Ketvirtadienis, 10 Vasaris 2022
15 Anglų k. konkurso prizininkas Pirmadienis, 07 Vasaris 2022
16 Fizikos ir biologijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 04 Vasaris 2022
17 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2022
18 Anglų k. olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 24 Sausis 2022
19 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 21 Sausis 2022
20 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 28 Gruodis 2021
21 JBG Robotics - finale Antradienis, 28 Gruodis 2021
22 Tarptautinio informatinio mąstymo konkurso rezultatai Pirmadienis, 27 Gruodis 2021
23 Kūrybinių darbų konkurso „Tolerancijos miestas“ laimėtojos Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2021
24 Viktorinos „Holokausto pradžios Lietuvoje 80-mečiui paminėti“ laimėtojos Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2021
25 Respublikinės finansų olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 05 Gruodis 2021
26 Robotų varžybų laimėtojai Šeštadienis, 27 Lapkritis 2021
27 East Robo laimėtojas Pirmadienis, 22 Lapkritis 2021
28 Gimnazistai, patekę į Finansų olimpiados finalą Sekmadienis, 14 Lapkritis 2021
29 Robotex 2021 laimėtojai Antradienis, 09 Lapkritis 2021
30 Robotų intelektas 2021 Šeštadienis, 23 Spalis 2021
31 „JBG Robotics“ sezoną pradėjo sėkmingai Sekmadienis, 10 Spalis 2021
32 2021 m. šimtukininkai Penktadienis, 27 Rugpjūtis 2021
33 Konkurso „Mes esame NATO“ laureatė Penktadienis, 25 Birželis 2021
34 Dizainas. Inžinerija. Konstravimas. Lietuva Ketvirtadienis, 24 Birželis 2021
35 Jono Janickio chemijos konkurso laimėtojas Pirmadienis, 31 Gegužė 2021
36 Kūrybinio rašymo konkurso laimėtoja Antradienis, 11 Gegužė 2021
37 Geriausi gimnazistai pasiruošę skrydžiui Pirmadienis, 10 Gegužė 2021
38 Gamtininkų apdovanojimai Penktadienis, 23 Balandis 2021
39 „Gražiausio velykinio margučio“ konkursas Pirmadienis, 12 Balandis 2021
40 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 02 Balandis 2021
41 Verslo renginio laimėtojai Trečiadienis, 31 Kovas 2021
42 Respublikinės fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 31 Kovas 2021
43 Informatikos olimpiados finalinio etapo rezultatai Antradienis, 30 Kovas 2021
44 Verslumo skatinimo konkursas Pirmadienis, 29 Kovas 2021
45 Biologijos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 24 Kovas 2021
46 Mokytis verslumo – svarbu Trečiadienis, 17 Kovas 2021
47 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo nugalėtojai Trečiadienis, 17 Kovas 2021
48 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 / III–IV gimnazijos klasių mokiniams rezultatai. Trečiadienis, 17 Kovas 2021
49 Jono Janickio chemijos konkurso I etapo laimėtojai Pirmadienis, 15 Kovas 2021
50 Chemijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Kovas 2021
51 Istorijos ir dailės olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 03 Kovas 2021
52 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Trečiadienis, 24 Vasaris 2021
53 Informatikos olimpiados III etapo I dalies rezultatai Trečiadienis, 17 Vasaris 2021
54 Fizikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 02 Vasaris 2021
55 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 31 Sausis 2021
56 Konkursų ir olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 29 Sausis 2021
57 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtoja Penktadienis, 29 Sausis 2021
58 Matematikų laimėjimai Antradienis, 19 Sausis 2021
59 Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos 2020-2021 m.m. mokyklos etapo olimpiadų laimėtojai Antradienis, 05 Sausis 2021
60 Gimnazijos jaunųjų IT žinovų rezultatai džiugina Penktadienis, 18 Gruodis 2020
61 Regioninio hakatono laimėtojai Antradienis, 13 Spalis 2020
62 „Robotų intelektas 2020“ laimėtojai Penktadienis, 09 Spalis 2020
63 Sėkmė „Žinių medžioklėje“ Trečiadienis, 23 Rugsėjis 2020
64 Sveikiname „Maximalistus“ Pirmadienis, 14 Rugsėjis 2020
65 Filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 20 Balandis 2020
66 Protmūšio laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Kovas 2020
67 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 03 Kovas 2020
68 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 28 Vasaris 2020
69 Simono Melaikos laimėjimas Penktadienis, 28 Vasaris 2020
70 Istorijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 28 Vasaris 2020
71 Sėkmė „Žynio“ konkurse Antradienis, 25 Vasaris 2020
72 Skaitovų konkurso prizininkė Pirmadienis, 24 Vasaris 2020
73 JBG Robotics Siguldos taurės etape Pirmadienis, 24 Vasaris 2020
74 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 14 Vasaris 2020
75 Rusų k. olimpiados laimėtojos Penktadienis, 14 Vasaris 2020
76 Apdovanoti kūrėjai Antradienis, 11 Vasaris 2020
77 Puikūs fizikų laimėjimai Antradienis, 04 Vasaris 2020
78 Gimnazijos informatikos žinovų laimėjimai konkurso „Bebras“ II etape Pirmadienis, 03 Vasaris 2020
79 Miesto meninio skaitymo konkurso laimėtojai Ketvirtadienis, 30 Sausis 2020
80 J. Matulionio konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 30 Sausis 2020
81 Biologijos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
82 „JBG Robotics“ metai prasidėjo sėkmingai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
83 Laiškas Baliui Sruogai Pirmadienis, 27 Sausis 2020
84 Anglų k. olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 27 Sausis 2020
85 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
86 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
87 Metų lyderis Ketvirtadienis, 23 Sausis 2020
88 Išrinkti geriausi skaitovai Antradienis, 21 Sausis 2020
89 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Antradienis, 21 Sausis 2020
90 Chemijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 16 Sausis 2020
91 Anglų k. olimpiados laimėtojas Penktadienis, 10 Sausis 2020
92 Informatikų laimėjimai Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019
93 Robotų varžybos suteikia patirties Pirmadienis, 16 Gruodis 2019
94 Aplodismentai „Siaustiniui“ Antradienis, 10 Gruodis 2019
95 „JBG Robotics“ tarptautiniame robotikos festivalyje „Robotex 2019“ Antradienis, 03 Gruodis 2019
96 Šokis mus jungia Antradienis, 03 Gruodis 2019
97 Panevėžio krašto matematikų olimpiadoje Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2019
98 „Bebro“ rezultatai džiugina Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019
99 Mūsų robotų kūrėjai – nenugalimi Pirmadienis, 11 Lapkritis 2019
100 Tarptautinės robotikos varžybos Antradienis, 29 Spalis 2019
101 „Siaustinio“ šokėjai vėl geriausi Sekmadienis, 27 Spalis 2019
102 Sveikiname Konstitucijos žinovus Sekmadienis, 27 Spalis 2019
103 Pirmokų žinios džiugina Trečiadienis, 02 Spalis 2019
104 Gimnazijos konstruktoriai ir programuotojai – festivalio „Inovacijų savaitė 2019“ dalyviai Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2019
105 „Maximalisto“ stipendija – dviem gimnazistams Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019
106 Robotikos turnyro laimėtojai Pirmadienis, 09 Rugsėjis 2019
107 Jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 06 Gegužė 2019
108 Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiados laimėtojas Penktadienis, 19 Balandis 2019
109 Komiksų konkurso laimėtojai Penktadienis, 19 Balandis 2019
110 Dainų konkursų laimėtoja Penktadienis, 19 Balandis 2019
111 Saulės robotų mūšio laimėtojai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
112 ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo prizininkas Pirmadienis, 08 Balandis 2019
113 Rusų k. olimpiados prizininkai Pirmadienis, 08 Balandis 2019
114 Olimpiadoje laimėjo bronzą Sekmadienis, 07 Balandis 2019
115 Fizikos olimpiada Pirmadienis, 01 Balandis 2019
116 Robotiados laimėtojai Pirmadienis, 25 Kovas 2019
117 „Siaustiniui“ – garbingas apdovanojimas Sekmadienis, 24 Kovas 2019
118 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Penktadienis, 15 Kovas 2019
119 Gimnazijos teatras vaidins Pasvalyje Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
120 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019
121 Regioninio meninio skaitymo konkurso laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
122 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtoja Antradienis, 12 Kovas 2019
123 Pirmokai žinias tikrinosi kalbos viktorinoje Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
124 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
125 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 07 Kovas 2019
126 Pavasarį programuotojų ir robotų konstruktorių laukia daug konkursų ir varžybų Sekmadienis, 03 Kovas 2019
127 Ateitininkai padarė gerą darbą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
128 Istorijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
129 Viktorinoje apie Vaižgantą Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019
130 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
131 „Siaustinio“ šokėjams – „Aukso paukštė“ Pirmadienis, 25 Vasaris 2019
132 Rusų k. olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 16 Vasaris 2019
133 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 10 Vasaris 2019
134 Bebro 2 etapo laimėtojai Pirmadienis, 04 Vasaris 2019
135 Puikus skaitovų įvertinimas Trečiadienis, 30 Sausis 2019
136 Dalyvavimas varžybose motyvuoja kurti ir įgyvendinti naujas idėjas Sekmadienis, 27 Sausis 2019
137 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 27 Sausis 2019
138 Lietuvių kalbos olimpiados laimėtojos Sekmadienis, 27 Sausis 2019
139 Išrinkome geriausius skaitovus Antradienis, 22 Sausis 2019
140 Iš Klaipėdos parsivežėme dvi taures Pirmadienis, 21 Sausis 2019
141 Matematikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
142 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Sausis 2019
143 Sėkmė konkurse Trečiadienis, 16 Sausis 2019
144 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Trečiadienis, 16 Sausis 2019
145 Dalyvavome televizijos viktorinoje Penktadienis, 11 Sausis 2019
146 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas Penktadienis, 04 Sausis 2019
147 Gimnazistai pagerbti Valdovų rūmuose Trečiadienis, 19 Gruodis 2018
148 Iš latvių tikrai yra ko pasimokyti Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
149 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 17 Gruodis 2018
150 Informatikos olimpiada Sekmadienis, 09 Gruodis 2018
151 Apie AIDS reikia žinoti Trečiadienis, 05 Gruodis 2018
152 Iš „Robotex 2018“ sugrįžus Pirmadienis, 03 Gruodis 2018
153 Rašyti dienoraštį įdomu Šeštadienis, 01 Gruodis 2018
154 2018 m. „Bebro“ konkurso rezultatai Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018
155 Gimnazijos „maximalistai“ Sekmadienis, 25 Lapkritis 2018
156 Laimėjome prizą – kelionę į Strasbūrą Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018
157 Prizas filmo kūrėjams – kelionė į Strasbūrą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
158 Laimėjome viktoriną apie Holokaustą Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2018
159 Antrokai varžėsi dainuodami Penktadienis, 08 Birželis 2018
160 2017–2018 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018
161 Sveikiname Simoną Melaiką - Ic klasės mokinį Pirmadienis, 07 Gegužė 2018
162 Iš dailės olimpiados – su pagyrimo raštu Sekmadienis, 29 Balandis 2018
163 Dainų konkurso prizininkai Trečiadienis, 25 Balandis 2018
164 Simonas Melaika – 2018-ųjų eruditas Trečiadienis, 18 Balandis 2018
165 Iš olimpiados – su medaliais Pirmadienis, 16 Balandis 2018
166 Rusų k. olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 25 Kovas 2018
167 Eilėraščius galima „prisijaukinti“ Pirmadienis, 19 Kovas 2018
168 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Antradienis, 13 Kovas 2018
169 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 11 Kovas 2018
170 Robotiada-2018 Sekmadienis, 04 Kovas 2018
171 Dr. J.P. Kazicko Aukštaitijos moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Penktadienis, 02 Kovas 2018
172 Matematikų varžybose Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
173 Ekonomikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 01 Kovas 2018
174 Istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 28 Vasaris 2018
175 First LEGO League dalyviai Antradienis, 27 Vasaris 2018
176 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
177 Matematikos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018
178 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo prizininkė Sekmadienis, 11 Vasaris 2018
179 Eilėraščio įspūdis atsiskleidė nuotraukoje Antradienis, 06 Vasaris 2018
180 Fizikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 06 Vasaris 2018
181 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapo laimėtojos Trečiadienis, 31 Sausis 2018
182 Lietuvių kalbos olimpiados prizininkės Antradienis, 30 Sausis 2018
183 Chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Šeštadienis, 27 Sausis 2018
184 Anglų kalbos konkurso miesto etapo laimėtoja Šeštadienis, 27 Sausis 2018
185 Išrinkome geriausius skaitovus Ketvirtadienis, 25 Sausis 2018
186 Anglų kalbos olimpiados miesto etapo prizininkės Antradienis, 16 Sausis 2018
187 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 16 Sausis 2018
188 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo laimėtojai Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018
189 Iš idėjų mugės sugrįžus Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
190 Informatikos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 18 Gruodis 2017
191 Akvilė – „Eurodebatų“ nugalėtoja Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017
192 Bronzos medalis tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Antradienis, 12 Gruodis 2017
193 Į viktorinos finalą pateko Simonas Sekmadienis, 10 Gruodis 2017
194 Įvertintos dainų kūrėjos Pirmadienis, 04 Gruodis 2017
195 Taurė vėl mūsų! Pirmadienis, 27 Lapkritis 2017
196 „Eurodebatai“ Panevėžio miesto ir rajono etapo nugalėtoja Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
197 14-ojo tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ rezultatai Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017
198 Išrinkta geriausia nuotrauka Pirmadienis, 16 Spalis 2017
199 Konstitucijos egzamino antrojo etapo dalyviai Ketvirtadienis, 05 Spalis 2017
200 2017 m. egzaminų rezultatai Ketvirtadienis, 13 Liepa 2017
201 Anglų kalbos konkurso laimėtoja Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017
202 2016 – 2017 M. M. OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ PRIZININKŲ SĄRAŠAS Antradienis, 23 Gegužė 2017
203 Siaustinio laimėjimas Ketvirtadienis, 11 Gegužė 2017
204 Petro Būtėno premija Antradienis, 09 Gegužė 2017
205 Dainų rusų kalba konkursas Pirmadienis, 01 Gegužė 2017
206 Respublikinio rašinių konkurso prizininkas Ketvirtadienis, 27 Balandis 2017
207 Jaunųjų filologų konkurso laimėtojas Trečiadienis, 19 Balandis 2017
208 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo I vietos laimėtojas Penktadienis, 14 Balandis 2017
209 Nacionalinė fizikos olimpiada Penktadienis, 14 Balandis 2017
210 Sėkmė jaunųjų dramaturgų konkurse Sekmadienis, 09 Balandis 2017
211 2017-ųjų metų eruditas – Ugnius Šlekys Penktadienis, 07 Balandis 2017
212 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 03 Balandis 2017
213 Smagioje olimpiadoje – antri Trečiadienis, 29 Kovas 2017
214 Dr. J.P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 26 Kovas 2017
215 Lietuvos mokinių matematikos olimpiados 3 vietos laimėtojas Trečiadienis, 22 Kovas 2017
216 Biologijos olimpiadoje – pergalė Ketvirtadienis, 16 Kovas 2017
217 Iš VDU – su laureatės diplomu Ketvirtadienis, 09 Kovas 2017
218 Geografijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
219 Matematikų varžybos Šiaulių universitete Sekmadienis, 05 Kovas 2017
220 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Sekmadienis, 05 Kovas 2017
221 Pasveikinti olimpiados dalyviai Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017
222 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
223 Panevėžio miesto 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 01 Kovas 2017
224 Lietuvos mokinių dailės olimpiados Panevėžio miesto etapo prizininkas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
225 Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtojas Trečiadienis, 01 Kovas 2017
226 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursų laimėtojai Šeštadienis, 25 Vasaris 2017
227 Matematikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 14 Vasaris 2017
228 Lietuvos mokinių fizikos čempionato laureatas Antradienis, 14 Vasaris 2017
229 Fizikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 11 Vasaris 2017
230 Anglų k. olimpiados laimėtojai Antradienis, 07 Vasaris 2017
231 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojai Antradienis, 31 Sausis 2017
232 Meninio skaitymo konkurso prizininkės Antradienis, 31 Sausis 2017
233 „Bebro“ konkurso II etapo laimėtojai Sekmadienis, 29 Sausis 2017
234 Chemijos olimpiados laimėtojai Antradienis, 24 Sausis 2017
235 Biologijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 22 Sausis 2017
236 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 18 Sausis 2017
237 Anglų k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 18 Sausis 2017
238 Dominykas – tarptautinės olimpiados prizininkas Sekmadienis, 15 Sausis 2017
239 Miesto etapo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojai Penktadienis, 13 Sausis 2017
240 „Žutex“ išsaugojo titulą Penktadienis, 16 Gruodis 2016
241 Informatikos olimpiados laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
242 Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ laimėtojai Antradienis, 13 Gruodis 2016
243 Siaustinio laimėjimas Pirmadienis, 12 Gruodis 2016
244 Matematikai vėl stipriausi Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
245 Mokslinio iššūkio „Mokslas yra jėga!?“ laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
246 Tarptautinio IT konkurso „Bebras“ I etapo laimėtojai Pirmadienis, 28 Lapkritis 2016
247 AHHAA iššūkis Šeštadienis, 19 Lapkritis 2016
248 „Siaustinio“ laimėjimas tautinių šokių ir ansamblių konkurse-festivalyje „Klumpakojis“ Pirmadienis, 14 Lapkritis 2016
249 Muzikos olimpiados laimėtojos Antradienis, 08 Lapkritis 2016
250 „Siaustinio“ laimėjimas Pirmadienis, 07 Lapkritis 2016
251 Nuotraukų konkurso laimėtojai Antradienis, 11 Spalis 2016
252 Apdovanoti piešinių konkurso dalyviai Pirmadienis, 03 Spalis 2016
253 Valio laureatei! Trečiadienis, 21 Rugsėjis 2016
254 Gimnazistės pagerbtos Vilniaus rotušėje Antradienis, 13 Rugsėjis 2016
255 Išleistuvės 2016 Pirmadienis, 11 Liepa 2016
256 Apdovanoti Petro Būtėno premijos laureatai Antradienis, 31 Gegužė 2016
257 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016
258 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 04 Gegužė 2016
259 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso prizininkas Pirmadienis, 25 Balandis 2016
260 Šių metų eruditas – Tadas Žukauskas Sekmadienis, 24 Balandis 2016
261 ES jaunųjų mokslininkų nacionalinio etapo laimėtojas Penktadienis, 15 Balandis 2016
262 Geografijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 03 Balandis 2016
263 Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo laimėtojai Sekmadienis, 20 Kovas 2016
264 Matematikų komandinių varžybų nugalėtojai Sekmadienis, 06 Kovas 2016
265 Aukštaitijos dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 28 Vasaris 2016
266 Inžinerinėse varžybose – antri Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016
267 Istorijos ir matematikos olimpiadų miesto etapo laimėtojai Sekmadienis, 14 Vasaris 2016
268 Miesto fizikos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
269 Anglų kalbos konkurso laimėtojai Trečiadienis, 10 Vasaris 2016
270 Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas Šeštadienis, 30 Sausis 2016
271 Chemijos ir lietuvių kalbos olimpiadų miesto etapo prizininkai Penktadienis, 29 Sausis 2016
272 Stalo teniso varžybų laimėtojos Sekmadienis, 24 Sausis 2016
273 Biologijos olimpiados miesto etapo prizininkai Sekmadienis, 24 Sausis 2016
274 Skaitymo konkurso ir anglų k. olimpiados laimėtojos Trečiadienis, 20 Sausis 2016
275 Išrinkti geriausi skaitovai Sekmadienis, 17 Sausis 2016
276 Miesto filologų konkurso prizininkas Trečiadienis, 13 Sausis 2016
277 Informatikos olimpiados miesto etapo laimėtojai Pirmadienis, 21 Gruodis 2015
278 Matematikai vėl laimėjo taurę Penktadienis, 04 Gruodis 2015
279 „Bebro“ konkurso prizininkai Penktadienis, 04 Gruodis 2015
280 Debatuose – pirmieji laimėjimai Penktadienis, 13 Lapkritis 2015
281 2015 m. BE rezultatai Antradienis, 14 Liepa 2015
282 Paskelbti „Kengūros“ konkurso nugalėtojai Antradienis, 26 Gegužė 2015
283 2014-2015 m.m. olimpiadų laimėtojai Antradienis, 19 Gegužė 2015
284 Tai bent „Samovarčiki“! Pirmadienis, 27 Balandis 2015
285 Iš olimpiados – su medaliais Trečiadienis, 22 Balandis 2015
286 Fizikos konkursų laimėtojas Trečiadienis, 22 Balandis 2015
287 Fizikos olimpiados laimėtoja Penktadienis, 17 Balandis 2015
288 Rusų k. olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 13 Balandis 2015
289 Matematikos ir biologijos olimpiadų prizininkai Ketvirtadienis, 09 Balandis 2015
290 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso finalinio etapo prizininkas Šeštadienis, 04 Balandis 2015
291 Iš olimpiados – su medaliu Sekmadienis, 29 Kovas 2015
292 Raštingiausio gimnazisto rinkimai Penktadienis, 20 Kovas 2015
293 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo II turas Sekmadienis, 15 Kovas 2015
294 Ekonomikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
295 Geografijos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 15 Kovas 2015
296 Istorijos olimpiados prizininkai Pirmadienis, 09 Kovas 2015
297 Iš kompiuterininkų forumo sugrįžus Pirmadienis, 09 Kovas 2015
298 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto moksleivių programavimo konkurso laimėtojai Šeštadienis, 28 Vasaris 2015
299 Rusų k. olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015
300 Tautvydui – žynio titulas Antradienis, 24 Vasaris 2015
301 J. Janickio konkurso ir matematikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 22 Vasaris 2015
302 Gimnazistai sprendė Europos problemas Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
303 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 15 Vasaris 2015
304 Lietuvių kalbos ir literatūros miesto etapo laimėtojos Ketvirtadienis, 29 Sausis 2015
305 Biologijos ir chemijos olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 28 Sausis 2015
306 „Bebro“ konkurso laimėtojai Sekmadienis, 25 Sausis 2015
307 Konkurse paaiškėjo geriausi skaitovai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
308 Krepšinio varžybų laimėtojai Šeštadienis, 24 Sausis 2015
309 Anglų k. olimpiados miesto turo laimėtojai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
310 Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo rezultatai Trečiadienis, 21 Sausis 2015
311 Informatikos olimpiados prizininkai Ketvirtadienis, 18 Gruodis 2014
312 Nauji pinigai gimnazistų nenustebins Antradienis, 16 Gruodis 2014
313 2014-2015 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 05 Gruodis 2014
314 Viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojos Antradienis, 25 Lapkritis 2014
315 Apdovanoti konkurso nugalėtojai Sekmadienis, 23 Lapkritis 2014
316 Kyokushin karatė Europos čempionato prizininkai Antradienis, 18 Lapkritis 2014
317 Saldi pergalė Europos namuose Šeštadienis, 18 Spalis 2014
318 Dovana už pergales – kelionė Pirmadienis, 02 Birželis 2014
319 Pirmokė – respublikinio rašinių konkurso nugalėtoja Pirmadienis, 26 Gegužė 2014
320 2013-2014 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Trečiadienis, 21 Gegužė 2014
321 Gamtos mokslų konkurso laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
322 Anglų kalbos olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 30 Balandis 2014
323 Tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazistai Sekmadienis, 27 Balandis 2014
324 Olimpiadų laimėtojai Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014
325 Matematikos olimpiados laureatas Pirmadienis, 21 Balandis 2014
326 Olimpiadose – pergalės Ketvirtadienis, 17 Balandis 2014
327 Smiginio varžybų laimėtojos Penktadienis, 11 Balandis 2014
328 Informatikos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 31 Kovas 2014
329 Konkurso finale – ir mūsiškė pirmokė Ketvirtadienis, 27 Kovas 2014
330 Išrinkti raštingiausieji Trečiadienis, 26 Kovas 2014
331 Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę Antradienis, 25 Kovas 2014
332 Biologijos olimpiados prizininkė Antradienis, 25 Kovas 2014
333 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 24 Kovas 2014
334 „Jaunasis ekonomistas 2014“ laimėtojai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
335 Pergalė pasiekta po penkerių metų darbo Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
336 Chemijos olimpiados Pagyrimo raštai Ketvirtadienis, 20 Kovas 2014
337 dr. J.P. Kazicko programuotojų konkurso laimėtojai Antradienis, 18 Kovas 2014
338 Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtoja Antradienis, 18 Kovas 2014
339 Geografijos olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 06 Kovas 2014
340 Rusų k. olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 03 Kovas 2014
341 Muzikos olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
342 Ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo laimėtojai Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
343 Dailės olimpiados laimėtojos Pirmadienis, 24 Vasaris 2014
344 Plaukimo žiemos pirmenybių prizininkė Sekmadienis, 23 Vasaris 2014
345 „Žynio“ konkursas Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2014
346 Istorijos olimpiados prizininkai Antradienis, 18 Vasaris 2014
347 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkės Antradienis, 18 Vasaris 2014
348 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio etapo 2 vietos laimėtoja Sekmadienis, 16 Vasaris 2014
349 Matematikos olimpiados laimėtojai Šeštadienis, 15 Vasaris 2014
350 Rašinių konkurso laimėtojas Sekmadienis, 09 Vasaris 2014
351 Vokiečių k. olimpiados laimėtojai Trečiadienis, 05 Vasaris 2014
352 Fizikos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
353 Chemijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
354 Biologijos olimpiados laimėtojai Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
355 Anglų k. olimpiados laimėtojas Sekmadienis, 02 Vasaris 2014
356 Meninio skaitymo konkurso laimėtojos Antradienis, 28 Sausis 2014
357 Jaunųjų filologių darbai Sekmadienis, 26 Sausis 2014
358 Panevėžio miesto krepšinio varžybų prizininkai Sekmadienis, 19 Sausis 2014
359 Išrinkti geriausi skaitovai Penktadienis, 17 Sausis 2014
360 „Protonų kovose“ – antri Penktadienis, 20 Gruodis 2013
361 Informatikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 18 Gruodis 2013
362 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013
363 Iš Europos – su medaliu! Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013
364 Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013
365 Finišavo GKL Sekmadienis, 26 Gegužė 2013
366 Anglų kalbos olimpiados prizininkas Sekmadienis, 19 Gegužė 2013
367 Pirmokų komanda – geriausia mieste Sekmadienis, 05 Gegužė 2013
368 Abiturientė pamatė unikalų rankraštį Šeštadienis, 27 Balandis 2013
369 Skaitymo konkursas Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013
370 Rugilė – Eruditė 2013 Trečiadienis, 24 Balandis 2013
371 Gimnazisčių sėkmė Antradienis, 23 Balandis 2013
372 Tarptautinio elektronikos konkurso prizininkai Pirmadienis, 22 Balandis 2013
373 Gimnazistams – diplomai ir padėkos Penktadienis, 19 Balandis 2013
374 2013 m. jaunųjų mokslininkų konkurso rezultatai Penktadienis, 12 Balandis 2013
375 Teko spręsti sunkius uždavinius Ketvirtadienis, 28 Kovas 2013
376 Informatikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 24 Kovas 2013
377 Išrinkome geriausius skaitovus Trečiadienis, 20 Kovas 2013
378 Džiugios žinios Trečiadienis, 20 Kovas 2013
379 Jaunieji mokslininkai - tarp geriausių Sekmadienis, 17 Kovas 2013
380 Antrokė Grėta – Nacionalinio dailyraščio konkurso finalininkė Penktadienis, 15 Kovas 2013
381 Smiginio varžybų prizininkai Antradienis, 12 Kovas 2013
382 Matematikai nusipelnė pagyrimo Trečiadienis, 06 Kovas 2013
383 Geografijos olimpiados miesto etapo laimėtojai Trečiadienis, 06 Kovas 2013
384 2013 m. mokinių kompiuterininkų forumo prizininkai Sekmadienis, 03 Kovas 2013
385 Muzikos olimpiados laimėtoja Sekmadienis, 03 Kovas 2013
386 Rusų k. olimpiados laimėtojos Antradienis, 26 Vasaris 2013
387 Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą Sekmadienis, 24 Vasaris 2013
388 Prancūzų kalbos olimpiados laimėtojos Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
389 Dailės olimpiados laimėtojai Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013
390 Dr. J. P. Kazicko Aukštaitijos krašto mokinių programavimo konkurso prizininkai (2013-02-15) Penktadienis, 15 Vasaris 2013
391 Istorijos olimpiados prizininkės Trečiadienis, 13 Vasaris 2013
392 Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
393 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
394 Meninio skaitymo konkursas Pirmadienis, 11 Vasaris 2013
395 Jaunųjų filologų darbai Trečiadienis, 06 Vasaris 2013
396 Vokiečių kalbos olimpiada Pirmadienis, 04 Vasaris 2013
397 Fizikų laimėjimai Penktadienis, 01 Vasaris 2013
398 Pasiekimai olimpiadose Pirmadienis, 28 Sausis 2013
399 Visa tiesa apie Tautvydą Pirmadienis, 28 Sausis 2013
400 Karolina ir Mantas – prizininkai Sekmadienis, 27 Sausis 2013
401 Matematikai – šaunuoliai! Sekmadienis, 20 Sausis 2013
402 Pirmokams – antroji vieta Penktadienis, 18 Sausis 2013
403 Tinklininkės – trečios Ketvirtadienis, 17 Sausis 2013
404 Sveikinimas Viktei Sekmadienis, 23 Gruodis 2012
405 2012-2013 m.m. gimnazijos olimpiadų prizininkai Pirmadienis, 03 Gruodis 2012
406 B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
407 Bebras-2012 Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012
408 Krepšininkėms – antroji vieta Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2012
409 Olimpiados – galimybė išbandyti save Antradienis, 20 Lapkritis 2012
410 Pirmokės pieštas plakatas – pats geriausias Antradienis, 20 Lapkritis 2012
411 OECD PISA 2012 tyrimas Antradienis, 09 Spalis 2012
412 Tomo laimėjimas tarptautinėje fizikos olimpiadoje Pirmadienis, 23 Liepa 2012
413 2012 m. brandos egzaminų rezultatai Pirmadienis, 23 Liepa 2012
414 GKL nugalėtojas – „Pauliūkas“ Pirmadienis, 04 Birželis 2012
415 2011-2012 m.m. konkursų ir olimpiadų laimėtojai Šeštadienis, 19 Gegužė 2012
416 „Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012
417 Konkurso laureatai pamatė Briuselį Trečiadienis, 16 Gegužė 2012
418 Šokių kolektyvas „Aguonėlė“ Antradienis, 15 Gegužė 2012
419 Anglų kalbos olimpiados laimėtojas Antradienis, 08 Gegužė 2012
420 Jono Janickio chemijos konkursas Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
421 „Fotono“ absolventai Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012
422 „Rankeniai“ – turnyro nugalėtojai Trečiadienis, 25 Balandis 2012
423 Jaunieji tyrėjai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
424 60-osios mokinių fizikos olimpiados prizininkai Sekmadienis, 22 Balandis 2012
425 Eruditė 2012 – smalsuolė Luka Smalinskaitė Šeštadienis, 21 Balandis 2012
426 Jaunųjų filologų konkurso laureatė Trečiadienis, 18 Balandis 2012
427 Lietuvos ir Latvijos gimnazijų ir vidurinių mokylų moksleivių matematikos varžybos Trečiadienis, 18 Balandis 2012
428 LitFO’60 Vilniuje: fizikams ir bulvės - baterija! Pirmadienis, 16 Balandis 2012
429 Seime apdovanoti moksleivių kūrybinio konkurso apie savo kraštiečius laureatai Penktadienis, 13 Balandis 2012
430 Debatų klubo nariai diskutavo apie migraciją Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012
431 Nacionalinio fizikos čempionato prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
432 Respublikinės matematikos olimpiados prizininkai Trečiadienis, 04 Balandis 2012
433 Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada 2012 Trečiadienis, 04 Balandis 2012
434 K. Baršausko fizikos konkursas Šeštadienis, 31 Kovas 2012
435 Paaiškėjo raštingiausi gimnazistai Antradienis, 27 Kovas 2012
436 Iš verslo olimpiados grįžo su diplomais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
437 Iš Mažeikių – su neužmirštamais įspūdžiais ir medaliais Pirmadienis, 26 Kovas 2012
438 ES JMK 2012 Sekmadienis, 25 Kovas 2012
439 Matematikų varžybose iškovotos aukštos vietos Antradienis, 20 Kovas 2012
440 2012 m. dr. J. P. Kazicko forumas Šeštadienis, 17 Kovas 2012
441 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 16 Kovas 2012
442 Mes mokame pasakyti NE Penktadienis, 16 Kovas 2012
443 Panevėžio mokyklų smiginio varžybos Antradienis, 13 Kovas 2012
444 Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Antradienis, 13 Kovas 2012
445 Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Antradienis, 13 Kovas 2012
446 Gimnazijos programuotojai šiemet stipriausi Aukštaitijoje Penktadienis, 09 Kovas 2012
447 Lietuvos anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas Ketvirtadienis, 08 Kovas 2012
448 ,,Aguonėlė 2012“ Antradienis, 06 Kovas 2012
449 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Pirmadienis, 05 Kovas 2012
450 Informatikos olimpiados finale kviečiami dalyvauti aštuoni gimnazistai Penktadienis, 02 Kovas 2012
451 Prizininkų – net dešimt Pirmadienis, 27 Vasaris 2012
452 Istorijos olimpiados prizininkas Penktadienis, 17 Vasaris 2012
453 Verslo olimpiadoje – pirmi Antradienis, 14 Vasaris 2012
454 Džuljeta – trečia Antradienis, 14 Vasaris 2012
455 Lietuvių kalbos olimpiadoje – sėkmė Sekmadienis, 12 Vasaris 2012
456 Karolina vėl skaitė puikiai Trečiadienis, 08 Vasaris 2012
457 Matematikų konkurse – antroji vieta Pirmadienis, 06 Vasaris 2012
458 Trečiokai gerai moka angliškai Penktadienis, 03 Vasaris 2012
459 Tinklininkams – trečioji vieta Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
460 Prizininkai – net devyni gimnazistai Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012
461 Kamilė – nugalėtoja! Trečiadienis, 01 Vasaris 2012
462 Sveikiname chemijos olimpiados prizininkus Šeštadienis, 28 Sausis 2012
463 Biologai – šaunuoliai! Šeštadienis, 28 Sausis 2012
464 Išrinkti geriausi skaitovai Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012
465 Pirmokė – rašinių konkurso nugalėtoja Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
466 Tinklinio turnyre ryškiausiai nušvito „Lempa“ Trečiadienis, 21 Gruodis 2011
467 2011 m. informatikos olimpiados rezultatai Antradienis, 20 Gruodis 2011
468 2011-2012 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Antradienis, 06 Gruodis 2011
469 Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011
470 Karolina vėl laimėjo skaitovų konkursą Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2011
471 Gimnazistas pretendavo į miesto mero postą Penktadienis, 14 Spalis 2011
472 Gimnazistė – skaitovų konkurso laureatė Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011
473 Ketvirtokai laikė Konstitucijos egzaminą Šeštadienis, 08 Spalis 2011
474 Gimnazijos krepšinio lyga 2011 Antradienis, 21 Birželis 2011
475 Konkursų laimėtojai Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011
476 Ekonomikos ir verslo olimpiados laimėtojas Pirmadienis, 02 Gegužė 2011
477 Olimpiadų prizininkai Trečiadienis, 27 Balandis 2011
478 Kelias į olimpiados aukso medalį prasidėjo prie televizoriaus Trečiadienis, 27 Balandis 2011
479 Iš konkurso – su laurais Trečiadienis, 13 Balandis 2011
480 Eruditas – pirmokas Jonas! Trečiadienis, 13 Balandis 2011
481 Fizikos olimpiados prizininkas Pirmadienis, 11 Balandis 2011
482 Biologijos olimpiados prizininkas Antradienis, 05 Balandis 2011
483 Laimėtas informatikos olimpiados sidabras ir kelialapis į Kopenhagą Penktadienis, 01 Balandis 2011
484 Varžėsi jaunieji kalbininkai Penktadienis, 25 Kovas 2011
485 Išrinkti raštingiausi gimnazistai Penktadienis, 25 Kovas 2011
486 Jaunųjų mokslininkų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
487 J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas Trečiadienis, 23 Kovas 2011
488 XLI jaunųjų matematikų varžybos Trečiadienis, 23 Kovas 2011
489 Vokiečių kalbos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 18 Kovas 2011
490 Švari kalba – švari galva Penktadienis, 18 Kovas 2011
491 Anglų kalbos olimpiados prizininkai Antradienis, 15 Kovas 2011
492 Iš kompiuterininkų forumo – prizų gausybė Pirmadienis, 07 Kovas 2011
493 Geografijos olimpiados laimėtoja Pirmadienis, 07 Kovas 2011
494 Garbingi bendruomenės nariai Ketvirtadienis, 03 Kovas 2011
495 Skaitovai tapo laureatais Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
496 Trečiokai gerai išmano verslo reikalus Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011
497 Gimnazijos programuotojai ir IT žinovai – stipriausi Aukštaitijoje Sekmadienis, 13 Vasaris 2011
498 Skaitovai suteikė daug malonių akimirkų Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
499 Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą Trečiadienis, 09 Vasaris 2011
500 Tinklininkai pelnė diplomą Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
501 Filologų darbai iškeliavo į sostinę Ketvirtadienis, 03 Vasaris 2011
502 Aštuoniems fizikams – prizinės vietos Trečiadienis, 02 Vasaris 2011
503 Biologijos olimpiadai gimnazistai pasirengė puikiai Penktadienis, 28 Sausis 2011
504 Sėkmė – iš pirmo karto Sekmadienis, 23 Sausis 2011
505 Matematikai – stipriausi Panevėžyje Sekmadienis, 23 Sausis 2011
506 Gimnazijos sportininkų komandoms – diplomai Antradienis, 18 Sausis 2011
507 Chemijos olimpiadoje gimnazistai skynė laurus Antradienis, 18 Sausis 2011
508 2010 m. gimnazijos olimpiadų rezultatai Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010
509 Laurynos ir Mykolo idėjos - tarp perspektyviausių Trečiadienis, 15 Gruodis 2010
510 Informatikos olimpiada 2010 Penktadienis, 10 Gruodis 2010
511 Įspūdžiai iš respublikinio skaitovų konkurso – puikūs Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010
512 Į finalą važiuos du mūsų skaitovai Antradienis, 30 Lapkritis 2010
513 I-ųjų gimnazijos klasių mokinių konkursas „Mes prieš AIDS“ Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
514 Matematikai laimėjo taurę Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010
515 Geografijos olimpiados laimėtojai Penktadienis, 26 Lapkritis 2010
516 Lietuvių kalbos (meninio skaitymo) olimpiados nugalėtojai Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010
517 Bebras 2010 Pirmadienis, 22 Lapkritis 2010
518 2010 m. gimnazijos mokiniai, kurių žinios įvertintos šimtu balų Trečiadienis, 14 Liepa 2010
519 2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai Penktadienis, 18 Gruodis 2009