Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 09 Sausis 2014 18:32

Daug sužinojome apie kitas šalis ir kultūras

 

Urtė POVILAUSKAITĖ, Ia klasė

 

Prieš pat žiemos atostogas Juozo Balčikonio gimnaziją aplankė labai įdomūs svečiai: gimnazistai, besimokantys anglų, prancūzų ir vokiečių kalbų, susitiko su jaunais žmonėmis, atkeliavusiais iš įvairių pasaulio kraštų – Panevėžio specialiojoje mokykloje dirbančiais savanoriais.

Pirmosios savo šalį pristatė dvi merginos – Austrijos atstovės, kalbančios vokiškai. Jos daug papasakojo apie savo gyvenimą, įpročius, smagiai apibūdino savo šalies kultūrą, tradicinius valgius, palygino Lietuvių papročius su savaisiais, išsakė nuomonę apie mūsų maistą, žmones, kalbą. Buvo smagu girdėti, kad joms patiko mūsų šalis!

Antrasis prisistatė Turkijos atstovas. Kadangi mūsų gimnazijoje turkų kalbos niekas nesupranta, jis kalbėjo angliškai. Buvo išties įdomu išgirsti apie egzotišką šalį, pasiklausyti taisyklingos anglų kalbos ir susipažinti su labai įdomia asmenybe. Pasak svečio, kad ir kaip būtų keista, Lietuva turi panašumų su Turkija!

Prancūzijos atstovas į mūsų gimnaziją atvyko ne pirmą kartą, todėl buvo labai smagu vėl pasimatyti. Pristatęs savo šalį jis draugiškai atsakinėjo į klausimus, šmaikštavo ir netgi buvo paruošęs mums kelias užduotis. Daug sužinojome apie jo veiklą Lietuvoje bei Prancūzijoje. Svečias pasisiūlė padėti mūsų gimnazistams mokytis prancūzų kalbos ir prisipažino pats pasiryžęs geriau išmokti kalbėti lietuviškai bei gaminti lietuviškus patiekalus.

Susitikime su savanoriais buvo smagu girdėti gerus atsiliepimus apie mūsų šalį ir išgirsti kvietimą kada nors apsilankyti Austrijoje, Prancūzijoje ar Turkijoje.

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd