Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 15 Gruodis 2013 21:23

Gimtadienis – su paskaita apie maliariją

 

Kamilė KRASAUSKAITĖ, IVb klasė

 

Antradienį, gruodžio 10 dieną, skelbimų lentoje radome keistą pranešimą, jog dvyliktokų gimtadienio nebus, tačiau esame kviečiami į paskaitą apie maliariją. Mes, abiturientai, tikrai neišsigandome, bet pasikuždėjimų „matei?“, „čia rimtai?“ galėjote išgirsti.

Ilgoji pertrauka – smaližių džiaugsmas, gimnazijos koridoriai kvepėjo pyragais pyragėliais, naminiais keksiukais, vafliukais, tortukais. Gimnazistai galėjo pasigirti savo kulinariniais sugebėjimais, o mes pradžiuginti savo pilvukus. Laimei nebuvo ribų – savo "krikštatėvius" saldžiomis dovanomis sveikino ir pirmokai. Kosėjom nekosėjom, tačiau prisismaližiavom ligi valiai!

Po ilgosios pertraukos skubėjome į aktų salę klausyti paskaitos apie maliariją. Bendruomenės slaugytoja pasakojo mums apie maliariją, o mes neramiai krutėjome, bambėjome – kas  čia bus, koks čia gimtadienis. Bet štai – artėjant garsiajam 12-12-12:12 į sceną išlėkė tikri džiunglių gyventojai. Pasitikome juos smarkiais plojimais ir šūksniais! Trečiokai, antrokai, pirmokai sukūrė dvyliktokams nuostabų performansą! Ir tikrai – privertė pasijusti gimnazijos vyriausiaisiais, priminė apie artėjančius brandos egzaminus ir jaunas, nerūpestingas dienas ir naktis, kai jos dar nebuvo skirtos „matkei“. Išvadino mus „dvyliktokais asilė-ėliais“... Bet nesupykome – tebūnie,  sulauks ir jie mūsų metų...

Dvyliktokams šventė labai patiko, todėl jai baigiantis nuoširdžiai skandavome: AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!

1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
01/19 
start stop bwd fwd