Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013 10:14

Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę

 

Lapkričio 22 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vykusioje tradicinėje 15-ojoje matematikų komandinėje olimpiadoje profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos: trečiokams bei ketvirtokams atstovavo Ieva Černytė (IIIc), Patricija Šapokaitė (IIIa), Faustina  Bartkutė (IVb), Karolis Vyčius (IVe) ir Jokūbas Ruibys (IVg), pirmokų ir antrokų komandą sudarė Rokas Petrėnas (Id), Rūta Šliažkaitė (If), Povilas Kupčinskas (IIc), Rugilė Narbutaitė (IIc) ir Paulius Grigaliūnas (IId).

Pasibaigus olimpiados atidarymui, mokiniams buvo skirtos dvi valandos uždaviniams spręsti. Po pietų mokiniai klausėsi paskaitų: doc. dr. Antanas Apynis skaitė paskaitą „Po matematinius konkursus pasižvalgius”, dr. Aivaras Novikas – „Kombinatorikos uždaviniai tarptautinėse olimpiadose”. Olimpiados dalyviai  mokėsi spręsti uždavinius. Po poros valandų kantraus laukimo, kol bus ištaisyti uždaviniai, paaiškėjo, jog gimnazijos jaunesniųjų mokinių komanda užėmė antrąją vietą, o vyresniųjų komanda – pirmąją.

Lydinčios mokytojos A.Petkevičienė ir B.Diržytė taip pat netinginiavo. Jos ne tik taisė mokinių darbus, bet ir klausė paskaitų – doc. dr. Edmundo Mazėčio „Nestandartiniai mokyklinės geometrijos uždaviniai“, prof. dr. Eugenijaus Stankaus „Apie matematikos brandos egzamino projektą“ ir doc. dr. Juozo Šinkūno „Tradicinių nelygybių netradicinis įrodymas“.

Sveikiname abiejų komandų mokinius ir džiaugiamės, kad profesoriaus Broniaus Grigelionio taurė penkioliktą kartą parvežta į mūsų gimnaziją.

1
2
3
DSC06300
1/4 
start stop bwd fwd