Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2013 18:48

Tolerancijos gėles nešėme į miestą

 

Augustė MAČIULYTĖ, Ia klasė

 

Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Ruošdamiesi jai, mūsų gimnazijos pirmų (a, b, c, d, e) klasių mokiniai apie dvi savaites iš įvairiausių medžiagų gamino tolerancijos gėles – šių metų tolerancijos simbolį. Visos gėlės buvo pagamintos su meile.

Mūsų gimnazijos tolerancijos ugdymo centre, kuriam vadovauja mokytoja Auksė Sereikienė, dažnai kyla puikių idėjų. Tolerancijos dienos išvakarėse mes gimnazijos fojė paruošėme specialų stendą, jame sudėjome gimnazistų pagamintas gėlės bei pakabinome plakatą, kuris skelbė, kad minima Tolerancijos diena.

Po pamokų būrelis gimnazistų išėjo į miestą skelbti Tolerancijos dienos bei dovanoti žmonėms  gėlių, kad jie taip pat būtų tolerantiški. Dauguma panevėžiečių mūsų dovanas priėmė šypsodamiesi ir dėkodami. Manau, tai pakėlė jų nuotaiką. Bet buvo ir tokių, kurie tiesiog nekreipė į mus dėmesio arba atsisakė imti gėles.

Tolerancijos dienos renginiai labai prasmingi, ypač svarbūs mokiniams, nes ne visi yra tolerantiški. Tokios akcijos padeda žmonėms būti supratingesniems, tolerantiškesniems, atlaidesniems.

Būkime tolerantiški!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
01/10 
start stop bwd fwd