Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 12 Lapkritis 2013 19:14

Mokėmės tapti tuo, kuo esame pašaukti būti

 

Aleksandra KUBILIŪTĖ, IIIb klasė

 

Lapkričio 9 dieną Panevėžio krašto ateitininkai, tarp jų ir  mūsų gimnazijos kunigo J.Tilvyčio-Žalvarnio kuopos nariai, rinkosi į Švč. Trejybės bažnyčią. Čia buvo aukojamos šv. Mišios už kunigą Alfonsą Lipniūną ir Panevėžio krašto ateitininkus. Šia iškilme prasidėjo Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos Dievo Tarno kun. Alf.Lipniūno ateitininkų kuopos naujo pavadinimo įtvirtinimo šventė „Tapti tuo, kuo esame pašaukti būti“.

Renginio programa buvo įdomi. Po šv. Mišių prasidėjo orientacinis žaidimas mieste, jam vadovavo mūsų gimnazijos ateitininkai. Po to Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje klausėmės kunigo Rimanto Kauniečio paskaitos apie pašaukimą. Po uždegančios naujiems troškimams paskaitos  jaunimas gavo užduotį: ant spalvoto popieriaus apibrėžti savo plaštaką, ją iškirpti ir ant delno užrašyti labiausiai įstrigusį kunigo žodį. Renginiui besitęsiant kuopos parodė savo namų darbus – skaidres „Kam ateitininkas turėtų būti įsipareigojęs?“

Galiausiai visus pradžiugino linksmavakaris su etnografinio ansamblio „Raskila“ muzikantu  Stanislovu Sargautu, kuris atėjo apsivilkęs tautiniais drabužiais ir nešinas armonika. Kai jis užgrojo, rodėsi, kojos pačios kilnojosi. Gerą valandą pašokusių, suprakaitavusių, nuvargusių, bet vis dar gerai nusiteikusių moksleivių laukė paskutinis siurprizas: kiekvienas šventės dalyvis atsisveikinant gavo Tikėjimo metų simbolį – iš spalvoto popieriaus išlankstytą laivelį. Jis buvo nepaprastas: ant abiejų jo šonų buvo priklijuoti ateitininko kunigo Arvydo Žygo žodžiai: mylėti savo artimą kaip save patį ir taip Visa atnaujinti Kristuje

1
2
3
4
5
6
7
1/7 
start stop bwd fwd