Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 04 Rugsėjis 2013 20:54

Netrukus turėsime gimnazijos uniformą

 

Raimondas DAMBRAUSKAS, gimnazijos direktorius

 

Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, jau prasidėjo nauji mokslo metai, todėl noriu priminti kai kuriuos gimnazijos tarybos nutarimus.

Keletą metų gimnazijos mokinių parlamentas vykdė apklausą dėl uniformos įvedimo gimnazijoje. Šios apklausos rezultatas toks – dauguma gimnazistų pasisakė už uniformą. Todėl gimnazijos taryba įpareigojo direktorių sudaryti darbo grupę uniformos modeliui parinkti. Į darbo grupę pakviesti mokytojai, mokiniai ir buvę gimnazistai daugiau nei metus ieškojo geriausio sprendimo. Buvo tariamasi su keliomis firmomis, atlikta mokinių apklausa dėl uniformos modelio, audinio spalvos ir kitų detalių, vyko uniformos pristatymas gimnazijos bendruomenei. Galų gale gimnazijos taryba 2013 m. gegužės mėnesio nutarimu Nr.3 vienbalsiai įpareigojo gimnazijos direktorių nuo 2013 m. rugsėjo 1 dienos gimnazijoje įvesti uniformą.

Manau, kad gimnazijos mokinių parlamentas dar aptars uniformos vilkėjimo taisykles ir pateiks direktoriui tvirtinti.

Uniformos konkursą laimėjo bendrovė „Majoris ir partneriai“ iš Vilniaus. Rugsėjo 18-20 ir gal 23 dienomis bendrovės atstovai gimnazijoje matuos kiekvieną mokinį, po to bus siuvamos uniformos. Matavimai vyks pamokų metu, vienai klasei planuojame skirti 1 valandą. Pirmųjų ir antrųjų klasių mokiniai turėtų įsigyti visą uniformos komplektą (švarkas ir kelnės/sijonas). Trečiokai ir ketvirtokai turėtų įsigyti švarkus, o pageidaujantieji – ir kitas uniformos dalis.

Numatomas išankstinis apmokėjimas už uniformą – 100 litų. Likusią pinigų sumą reikės sumokėti jau pasiuvus uniformą.

Tikimės, kad iki šv. Kalėdų jau galėsime didžiuotis unikalia, tik mūsų gimnazijai sukurta uniforma. Manau, jog siūloma modelių įvairovė leis jums pasirinkti. Viliamės, kad bendrovė bus lanksti ir tariantis dėl apmokėjimo už mokyklinę uniformą.

Žinau, kad kai kuriems mokiniams uniformų idėja nepatinka. Tačiau reikia gerbti demokratines vertybes ir bendruomenės nuomonę. Tikiuosi Jūsų palaikymo bei supratimo.

 

1
3
8
9
10
11
DSCF5931[1]
DSCF5932
jbg rugsemin 1oji 069
jbg rugsemin 1oji 073
jbg rugsemin 1oji 081
jbg rugsemin 1oji 085
jbg rugsemin 1oji 090
jbg rugsemin 1oji 092
jbg rugsemin 1oji 097
jbg rugsemin 1oji 102
01/16 
start stop bwd fwd