Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2013 16:23

Gimnazijos žmonės – nacionalinės vertybės

 

Net trys su mūsų gimnazija susiję žmonės tapo konkurso „Nacionalinė vertybė 2012“ nominantais: buvęs gimnazijos direktorius, „Meno kuopos“ įkūrėjas Julijonas Lindė-Dobilas,  pirmasis gimnazijos inspektorius, ateitininkų kuopos įkūrėjas, Nepriklausomybės akto signataras Kazys Bizauskas ir buvęs gimnazijos mokytojas, garsus stalo tenisininkas bei krepšininkas Vilius Martynas Variakojis. Nominacijoje „Žmogus – istorinė asmenybė“ laureatu paskelbtas J.Lindė-Dobilas.

„Respublikos nacionalinių vertybių rinkimus“ septintus metus organizuoja dienraštis „Respublika“ kartu su „Zonta International“. Šiais metais prie projekto prisijungė ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Visus metus kiekvieną savaitę dienraštyje „Respublika“ buvo spausdinami skaitytojų atsiųsti vertybių – žmonių, reiškinių, objektų, faktų – aprašymai. Pasibaigus rinkimams, Vilniaus miesto Rotušėje įvyko apdovanojimų renginys, jame dalyvavęs mūsų gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas į mokyklą parvežė J.Lindei-Dobilui skirtą Garbės raštą, be to, gimnazijai skirta metinė „Respublikos“ dienraščio prenumerata.