Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 07 Birželis 2013 17:46

Skambutis ilsėsis iki rugsėjo 2-osios

 

Direktorius Raimondas Dambrauskas paėmė į ranką varpelį – ir nuskambėjo paskutinis 2012-2013 mokslo metų skambutis mūsų gimnazijos pirmokams bei trečiokams. Jį gimnazistai išgirdo susirinkę į vidinį kiemelį, kur, kaip įprasta, buvo surengta mokslo metų pabaigos šventė.

Prieš atsisveikindamas iki rudens, direktorius priminė svarbiausius renginius, supažindino su mokslo metų rezultatais ir Padėkos raštais apdovanojo pirmūnus: Justiną Mindaugą Pupką (Ia), Mantą Skačkauską (Ia), Austėją Skudaitę (Ia), Jokimą Tamulionį (Ia), Rugilę Narbutaitę (Ic), Julių Savicką (Ic), Augustę Petrauskaitę (Id), Urtę Jakubauskaitę (If), Dovilę Urbonaitę (If), Eglę Bacevičiūtę (IIIa), Eglę Plėštytę (IIIa), Eimantą Dūdą (IIIa), Joną Andriuškevičių (IIIb), Rimantę Karaliūnaitę (IIIb), Karoliną Misevičiūtę (IIIb), Ievą Virpilaitytę (IIIc), Emiliją Karazijaitę (IIId), Kamilę Skrupskytę (IIIf).

Paskelbta ir dar viena maloni žinia: JBG Alumni asociacija skyrė 200 litų premijas trims tituluotiems gimnazistams – JBG metų humanitare tapusiai Gretai Alminaitei (IVd), metų „tiksliukui“ Karoliui Vyčiui (IIIe) bei raštingiausiam gimnazistui Ignui Domarkui (Ib). Igną apdovanojo ir direktorius – įteikė jam rašiklį bei užrašų knygą.

Šventės dalyviai dar kartą pamatė mokyklinių uniformų, kuriomis gimnazistai vilkės jau kitais mokslo metais, modelius. Juos demonstravo mūsų gimnazijos mokiniai.

Gaila, kad mokslo metų pabaigos šventėje negalėjo dalyvauti antrokai, tuo metu buvo tikrinami jų pagrindinio ugdymo pasiekimai. Kai atliks visas PUPP užduotis, direktoriaus padėkas gaus ir šie puikiai antrąją gimnazijos klasę baigę mokiniai: Patricija Bachtiarova (IIa), Patricija Šapokaitė (IIa), Paulius Melaika (IIb), Vaiva Soriūtė (IIb), Ugnė Šinkevičiūtė (IIb), Paulius Venclovas (IIb), Ieva Černytė (IIc), Monika Dambrauskaitė (IIc), Gabija Nainytė (IIc),  Gailius Praninskas (IIc), Mantas Satkevičius (IIc), Grėta Bernatavičiūtė (IId), Ineta Jokubkaitė (IId), Tautvydas Karvelis (IId), Arminas Mikūta (IId), Gintarė Urbonaitė (IId), Greta Adlytė (IIe), Odeta Butnorytė (IIe), Joana Lapinskaitė (IIe), Juozas Rimkus (IIe), Akvilė Gasiūnaitė (IIf), Gerda Jurevičiūtė (IIf), Eglė Ovsianaitė (IIf), Iveta Požarskytė (IIf), Dovilė Girniūtė (IIg), Goda Norvaišaitė (IIg), Viktorija Torovec (IIg).

Gerų vasaros atostogų, susitiksime rugsėjo 2-ąją!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
01/12 
start stop bwd fwd