Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 05 Gegužė 2013 19:58

Svečiuose – Kėdainių  gimnazistai

 

Enrika LAŠUKAITĖ, GMP narė

 

Paskutinę balandžio dieną gimnazijos mokinių parlamento narius džiugino ne tik pagaliau spindulių nepašykštėjusi saulė, bet ir šaunus būrys svečių – Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokinių. Kėdainiškius pasitikęs gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas papasakojo apie mūsų mokyklą. Pasivaikščioję po gimnaziją, visi susirinko muziejuje. Čia svečiai ir mūsų gimnazijos parlamento nariai vaišinosi arbata ir dalijosi įspūdžiais. Svečiams mūsų gimnazija pasirodė labai erdvi ir šviesi. Vėliau antrokai ir pirmokai pakvietė svečius į chemijos, informacinių technologijų, anglų kalbos ir matematikos pamokas. Po pamokų Kėdainių gimnazistai ir mūsų parlamento nariai susitiko etikos kabinete, pasidalino įvairiomis mokyklinėmis idėjomis, aptarė bendradarbiavimo perspektyvas. Vėliau savo bičiuliams aprodėme Panevėžį. Manome, kad labai prasminga bendradarbiauti su perspektyviomis Lietuvos gimnazijomis.
1
2
3
4
1/4 
start stop bwd fwd