Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 05 Gegužė 2013 19:45

Pirmokų komanda – geriausia mieste

 

Augustė PETRAUSKAITĖ, Id klasė

 

Balandžio 30 dieną Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje vyko gamtos mokslų konkursas, kuriame mūsų gimnazijos pirmokai varžėsi su Kazimiero Paltaroko, 5-osios, Vytauto Žemkalnio, Juozo Miltinio ir „Minties“ gimnazijų mokiniais. Mūsų komanda – Tomas Vilčinskas (Ie), Rugilė Narbutaitė (Ic), Agnė Lukošiūtė (Ie), Lukas Žaldokas (Ie), Paulius Petrauskas (Id) ir Augustė Petrauskaitė (Id) – pasirodė labai šauniai, įveikė fizikos, chemijos bei biologijos užduotis ir laimėjo pirmąją vietą. Konkursui pasiruošti gimnazistams padėjo mokytojos Ginta Arsabienė ir Vaidilutė Nausėdienė. Smagiai palaikė ir sirgaliai, kuriems taip pat teko pasukti galvas ir atsakyti į užduotus klausimus.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
1/8 
start stop bwd fwd