Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 05 Gegužė 2013 19:41

Popietė „Aš moku augti“

 

Balandžio 23 dieną startavo tryliktoji Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios šūkis - „Nežinai?  Pėdink į biblioteką!“ Šiais metais ji skirta jauniesiems bibliotekų lankytojams. Mūsų gimnazijos skaitykloje savaitė prasidėjo jaukia popiete „Aš moku augti“, skirta poetui, prozininkui Juozui Erlickui. Apie tai, kaip reikia augti, rašytojas yra sakęs: „Augti – smagu! Užaugti – neblogai. Blogiausia – peraugti.“

Renginį pradėjo  IIe  klasės gimnazistė Luka Smalinskaitė, ji kalbėjo apie tai, kokią biblioteką galėtume laikyti kultūros židiniu. Lukos nuomone, tokia biblioteka yra Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešoji biblioteka. Joje vyksta įdomių renginių, susitikimų, parodų, knygų pristatymų, bibliotekoje maloni ir jauki aplinka.

Popietėje svečiavosi Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė Rūta Juzėnienė. Ji supažindino su nacionalinės bibliotekų savaitės renginiais, kurių tematika atspindėjo šiuolaikinio jaunimo interesus, poreikius ir pomėgius. Pirmininkė padėkojo gimnazistams – aktyviems bibliotekos lankytojams.

Bibliotekininkės parinko įdomios vaizdo medžiagos iš Juozo Erlicko kūrybos vakarų, poeto interviu, jo dainuojamų dainų. Visi smagiai klausėmės satyriškų ir drauge romantiškų poeto eilių. IId klasės mokiniai, iš anksto pasirinkę po rašytojo kūrinį, jį skaitė bei išsakė savo nuomonę apie Juozo Erlicko kūrybą.

Popietėje dar kartą įsitikinome, koks įdomus gyvasis klasikas Juozas Erlickas, kuriam šiemet sukanka 60 metų.

1
2
3
Slide4
1/4 
start stop bwd fwd