Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 25 Balandis 2013 19:52

Būsimieji architektai kūrė svajonių mokyklą

 

Rimantė KARALIŪNAITĖ, IIIb klasė

 

Balandžio 27 dieną gimnazijos J.Zikaro kabinete vyko neįprasta dailės pamoka: architektūra besidomintys gimnazistai, padedami jaunų architektų iš Kauno, dalyvavo „Akim“ projekte – bandė sukurti savo svajonių mokyklos maketą.

Pirmiausia gimnazistai pasiskirstė į grupeles, susipažino su svečiais, šie paaiškino pamokos tikslą bei trumpai apžvelgė įdomiausias Lietuvos ir viso pasaulio mokyklas. Po to visi kibo į darbus: svajonių mokyklos planai buvo pažymėti miesto centro plane, kiekvieno mokyklos aukšto planus mokiniai perpiešė ant atskirų popieriaus lapų, taip dar geriau išplėtodami savo idėjas. Pagaliau visi svajonių mokyklos projektai buvo perkelti ant didžiulių kartono lapų – buvo sukurti tikri gerokai sumažintos mokyklos maketai. Pamoka baigėsi trumpais kiekvieno projekto pristatymais ir dalyvavusių mokinių apdovanojimais.

Ši praktinė architektūros pamoka, nejučia užsitęsusi kiek ilgiau kaip dvi valandas, buvo smagi ir naudinga visiems dalyvavusiems: gimnazistai, svajojantys apie architekto profesiją, įgijo šiek tiek daugiau žinių apie statinių maketavimą, o mokiniai, susidūrę su architektūra pirmą kartą, turėjo progą pasijusti esą tikri architektai.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
01/15 
start stop bwd fwd