Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 24 Balandis 2013 19:51

Antrokai varžėsi viktorinoje „Gimnazijos metai ir vaikai“

 

Dominyka ŠLIAŽAITĖ, IIb klasė

 

Balandžio 24 dieną vykusioje antrokų viktorinoje „Gimnazijos metai ir vaikai“, skirtoje gimnazijos statuso atkūrimo dvidešimtmečiui, varžėsi visų antrųjų klasių komandos, sudarytos iš penkių narių.

Pirmoji užduotis – namų darbų pristatymas. Visos komandos savaip papasakojo apie Juozo Balčikonio gimnaziją. IIa, IIe ir IIg klasės sukūrė įdomius ir originalius filmukus, IIb, IIc ir IIf klasės – plakatus. Iš visų išsiskyrė IId klasė, pristačiusi pačių mokinių sukurtą mokomąjį žaidimą apie JBG istoriją.

Kita užduotis buvo ne tokia lengva – reikėjo atsakyti į du klausimus, parengtus mūsų gimnazijos istorijos mokytojų. Laiko atsakymui turėjome tik 2 minutes, todėl visi stengėsi kuo greičiau ir kuo tiksliau atsakyti. Čia liejosi aistros, nes vienai komandai neatsakius arba neišsamiai atsakius į klausimą, kita komanda galėjo užsidirbti taškų. Visus apėmė azartas ir vyko netgi lenktynės – kurie pirmieji pakels ranką ir gaus šansą atsakyti arba papildyti atsakymą.  

Kita užduotis – iš geografijos: Panevėžio žemėlapyje pažymėti visas vietas, kur kadaise veikė mūsų mokykla. Nors ši užduotis mums atrodė grėsminga, gana lengvai ją įveikėme.

Paskutinė užduotis – kitos komandos klausimas. Antrokai varžovams sugalvojo suktų, painių ir nelengvų klausimų, todėl visiems teko pasukti smegenis ir gerai apmąstyti prieš atsakant.

Užduotims pasibaigus, galėjome trumpai atsikvėpti. Kol komisija skaičiavo taškus, istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja Auksė Sereikienė aptarė viktoriną, svarstė, kas pavyko, o kas nelabai. Toks renginys gimnazijoje vyko pirmą kartą ir mokytoja vylėsi, jog viktorina galbūt net taps dar viena gimnazijos tradicija.

Visos komandos buvo apdovanotos simbolinėmis dovanėlėmis ir padėkomis, o IIe klasės sirgaliai gavo prizą už geriausią saviškių palaikymą. Galiausiai, komisijai suskaičiavus balus, sužinojome, kad IIb klasės komanda užėmė antrąją vietą ir tik puse taško nusileido IIe klasei.

Ruošdamiesi šiai viktorinai, visi sužinojome daugybę naujų faktų apie savo gimnaziją. Kiekvienas save gerbiantis gimnazistas turėtų išmanyti mokyklos istoriją, kuri yra turtinga ir unikali. Gyvenkime taip, kaip buvęs mokyklos direktorius Julijonas Lindė-Dobilas yra pasakęs: „Būkime esmės žmonėmis“.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
01/13 
start stop bwd fwd