Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 12 Kovas 2013 18:33

Gimnazistai privertė virpėti merginų širdis

 

Rūta KLIORYTĖ, IVa klasė

 

Kostiumuoti jaunuoliai, nešini tulpių glėbiais, neblėstanti šypsena mergaičių veiduose, vidiniame kiemelyje ant sniego išpurkšti raudonų rožių žiedai, nuolat kartojami padėkos žodžiai merginoms – štai kokiomis nuotaikomis alsavo Juozo Balčikonio gimnazija Tarptautinę moters dieną.

Būtent kovo 8-ąją mokyklos aktyviausieji vyrai ketvirtokėms suorganizavo nuostabų renginį, sumanę paminėti jų paskutinį pavasarį gimnazijoje. Į aktų salę gausiai susirinkusios ketvirtokės net nesitikėjo, kad vos per 30 minučių jų veidai mainysis ne kartą – gimnazistės ir skardžiai juoksis, ir skruostais tekės laimės, dėkingumo ašaros. Juk ko tik tą dieną nebuvo: ir ritmingų, aistra alsuojančių šokių, ir romantiškų baladžių, ir širdį virpinančių vaikinų atliekamų dainų... Žinoma, didelį įspūdį padarė JBG mokinių prezidento Karolio Daugerdo kalba, nuskambėjusi tarsi odė mokyklos mergaitėms ir privertusi jų širdis plakti šimtą kartų greičiau...

Sunku rasti žodžių, kuriais būtų galima nusakyti salėje tvyrojusią nuotaiką. Visų mergaičių vardu tariu didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ Jums, brangieji! Tik jūs esate patys originaliausi  ir šauniausi!

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
01/13 
start stop bwd fwd