Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 11 Kovas 2013 20:54

 Ateitininkai švenčia XXIII Lietuvos nepriklausomybės pavasarį

 

Dovilė BIKULČIŪTĖ, IIId klasė

 

Kovo 9 dieną Panevėžio krašto ateitininkai rinkosi į Juozo Balčikonio gimnaziją paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Į šventinį renginį susirinko apie šimtą organizacijos narių. Džiugu, kad atvyko atstovų iš visų Panevėžio krašte veikiančių 14 ateitininkų kuopų – Pandėlio, Vabalninko, Kupiškio, Skapiškio, Smilgių ir, žinoma, iš Panevėžio miesto pagrindinių mokyklų: Vyturio, ,,Žemynos“, M.Karkos, A.Lipniūno, ,,Minties“, K.Paltaroko, J.Miltinio gimnazijų. Sulaukėme svečių ir iš Krakių bei Kauno Jėzuitų gimnazijų. Džiaugiamės atvykusiais studentais, korp! ,,Grandis“ atstovais, kurie baigė mūsų gimnaziją.

 

 

Renginį pradėjome darniai sugiedoję Lietuvos Respublikos himną. Ateitininkus sveikino gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, kunigas Pavelas Andžejevskis.  Po sveikinimų ir orientacinio žaidimo ,,Apžvalgos ratas“, kurio metu visi dar kartą galėjo prisiminti Panevėžio istorines vietas ir jas užfiksuoti nuotraukose, dalyviai buvo pakviesti į poezijos ir dainų popietę ,,Tėvynė šneka – aš girdžiu“. Popietę daina ,,Eina garsas“ (Maironio žodžiai) pradėjo mūsų gimnazijos ateitininkai bei gimnazijos vaikinų ansamblis (vad. R.Mingailienė). Vėliau eiles skaitė ir dainas apie tėvynę dainavo svečiai. Popietėje buvo malonių staigmenų. Ypač visus nustebino mūsų gimnazijos ateitininkės A.Kubiliūtė ir L.Užusienytė, padeklamavusios eiles, nenumatytas programoje. O renginio pabaigoje  grupės M.F.L. vaikinai sužavėjo netikėtai atlikę dainą ,,Trakų pilis“ (Maironio žodžiai).

Kovo 11-ają, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, ateitininkai pradėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo Panevėžio ordinaras vyskupas Jonas Kauneckas. Vėliau ateitininkai, skautai, savanoriai, politiniai kaliniai, panevėžiečiai susirinko Laisvės aikštėje, kur vyko iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija. Iš tiesų džiugu, kad XXIII nepriklausomybės pavasaris subūrė tiek daug jaunų žmonių, juk niekas kitas, tik mes patys turim puoselėti, branginti ir mylėti savo kraštą.

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
01/15 
start stop bwd fwd