Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 06 Kovas 2013 20:55

Matematikai nusipelnė pagyrimo


Meilutė JAKUTIENĖ, matematikos mokytoja

 

Mūsų gimnazijos matematikai kovo 1 d. pavasarį pasitiko Pakruojo ,,Atžalyno“ gimnazijoje. Čia vyko Pakruojo krašto jaunųjų matematikų komandinės varžybos. Kasmet jose varžosi kūrybiški, gabūs matematikai gimnazistai. Šiemet varžybose dalyvavo dvylika 1-2 klasių ir tiek pat 3-4 klasių mokinių komandų. Mūsų gimnazijai pirmą kartą šiose varžybose atstovavo dvi komandos. Pirmokų-antrokų komandą sudarė Ieva Černytė, Vaiva Soriūtė, Mantas Satkevičius, Tautvydas Karvelis, Tomas Ukrinas. Trečiokų-ketvirtokų komandos nariai – Antanas Kascėnas, Mykolas Jasponis, Jokūbas Ruibys, Edgaras Liberis.

Gimnazistams sekėsi puikiai. 3-4 klasių komanda ryškia taškų persvara įveikė varžovus ir užėmė pirmąją vietą (I vieta – 55  taškai, II vieta – 44 taškai). Džiugu, jog vertinimo komisijos pirmininkas VU docentas daktaras A.Apynis, aptardamas rezultatus, sakė, kad šią komandą bus sunku įveikti ir ateityje. 1-2 klasių komanda užėmė II vietą, ji tik vienu tašku pralaimėjo Klaipėdos ,,Ąžuolyno“ gimnazistams. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir asmeninėmis dovanomis. Renginys visiems dalyviams paliko gerą įspūdį, suteikė galimybę išbandyti save, pabendrauti ir parungtyniauti su gimnazistais iš kitų Lietuvos miestų.

Sausio 26 d. Kauno technikos universitete vyko 24-asis respublikinis profesoriaus J.Matulionio jaunųjų matematikų konkursas. Antanas Kascėnas 12 klasių mokinių grupėje užėmė III vietą, į priekį praleidęs du Vilniaus licėjaus mokinius. Šis gimnazistas pasiekė gerų rezultatų ir Šiaulių krašto matematikos uždavinių sprendimo varžybose, kurios vyko Šiaulių universitete. Antanas buvo trečias iš 94 mokinių. Nuo jo nedaug atsiliko ir kiti gimnazistai. Pirmokė Rugilė Narbutaitė užėmė IV vietą (dalyvavo 110 mokinių), antrokė Patricija Šapokaitė buvo penktoji (dalyvavo 107 mokiniai), trečiokai Jokūbas Ruibys ir Karolis Vyčius užėmė IV vietą (dalyvavo 96 mokiniai), ketvirtokas Mykolas Jasponis laimėjo V vietą (dalyvavo 94 mokiniai).