Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 24 Vasaris 2013 17:54

Viktė žino, kaip pelnyti pasitikėjimą

 

Lietuvos sporto muziejus kasmet rengia rašinių konkursą. Šiemet jo tema – „Ko reikia, kad pelnytum žmonių pasitikėjimą?“ Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis olimpiniu sąjūdžiu, aktyviai dalyvauti olimpinio ugdymo programoje ir mokyklos sportiniame bei visuomeniniame gyvenime pasitelkiant pasitikėjimą vieni kitais. Rašinių autoriai turėjo atskleisti, kaip, jų nuomone, dera ugdyti pasitikėjimą savimi, kaip įgyjamas draugų, kolegų, bendruomenės pasitikėjimas.

Šiame konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Viktė Labanauskaitė. Kokius sunkumus patiria sportininkai, kaip svarbu jiems tikėti savimi ir jausti žmonių pasitikėjimą, Viktė žino puikiai. Ji – plaukikė, šiemet pagerinusi Lietuvos moterų rekordą 400 metrų kompleksiniu būdu rungtyje. Savo rašinyje Viktė rašė apie tai, jog pelnyti žmonių pasitikėjimą gali tik tas, kuris daug dirba, jaučiasi atsakingas už savo rezultatus, moka sutarti su komandos nariais.

Viktė buvo apdovanota Padėkos raštu. Jį įteikė tituluočiausias Lietuvos sportininkas V.Alekna – olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart pasaulio čempionas, Europos čempionas.

 

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd