Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 11 Vasaris 2013 08:39

Fotografijose – gamtos grožis

Gintaras GRIGAS, mokytojas

 

Besibaigiant karantinui gimnazijos skaitykloje atidaryta Gražinos Juškienės fotografijų paroda. Fotografę galime vadinti mūsų gimnazijos bendruomenės nare – ji 1977 m. baigė mūsų mokyklą ir yra Linos Kavaliūnienės, direktoriaus sekretorės, sesuo. Fotografijose matome Panevėžio parkus, miesto apylinkių peizažus, – fotomenininkė sako labiausiai mėgstanti fiksuoti gėles, paukščius, atspindžius vandenyje.

Pristatydamas parodą gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas pasidžiaugė, kad jau ne pirmą kartą skaitykloje eksponuojamos buvusių mokinių darbų parodos. Renginyje nuskambėjo mintis, kad taip gamtos grožį gali įžvelgti tik labai pastabus ir mylintis pasaulį žmogus.

Parodos apraše autorė Gražina Juškienė  pristato savo, kaip menininkės, kelią:

Gimiau 1959 m. vasario 19 d. Panevėžio raj., nuostabiame vienkiemyje, netoli miško ir mažo upelio.

1974 – 1977 m. mokiausi šioje gimnazijoje. Šiuo metu gimnazijoje sekretore dirba mano sesuo.

Pirmąjį fotoaparatą nusipirkau 1977 m., bet juo naudojausi tik kelerius metus, nes, gimus sūnui, laisvalaikio nebeliko. Tik 2006 m., sūnaus Gedimino paskatinta, iš naujo susidomėjau fotografija.  Pradėjau savarankiškai studijuoti šio meno teoriją, bendrauti su keliais profesionaliais fotomenininkais bei dirbti kompiuterine nuotraukų koregavimo programa.

Manau, jog tai – puikus hobis, galintis pradžiuginti aplinkinius, leidžiantis įamžinti nepakartojamas  akimirkas, nuostabius vaizdus. Ypač patinka fotografuoti gamtą. Esu padariusi ir artimų žmonių, draugų  portretų. Konkurse „Mano mama  pati gražiausia!” laimėjau prizinę vietą.

Daug nuotraukų išspausdino dienraštis „Panevėžio balsas”, Orai.lt.  Fotografuoju paprastu skaitmeniniu Canon ir juostiniais (Zenit, Smena) fotoaparatais.

Tikiuosi, kad dar turėsiu laiko tobulėti, kad dar suspėsiu padaryti ne vieną gražią nuotrauką. Juk mokytis, ieškoti ir surasti niekada ne vėlu…

Atiduodu Jūsų teismui kelias nuotraukas. Kritikuokite, peikite, grožėkitės, bet nelikite abejingi.

 

1
2
3
4
5
1/5 
start stop bwd fwd