Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Straipsnis
Laiškai Gimnazijai
Gintvilės Ramanauskaitės laiškas
Mindaugo Balčiūno laiškas
Aigustės laiškas
Ramunės Aleksandravičiūtės laiškas
Dominyko Vaitekūno laiškas
Visi puslapiai

Kiekvienas žmogus skirtingas, o gimnazija – nuostabi aplinka augti stiprioms ir unikalioms asmenybėms. Nepaisant to, kokie mes bebūtume skirtingi, turbūt kiekvienas gimnazijos alumni narys puoselėja panašius šiltus jausmus mokyklai, kurioje sutiko nuostabių draugų, kurioje juokėsi, lakstė, kurią galbūt karts nuo karto keiksnojo, bet kuri grūdino ir ugdė savimonę.

JBG bendruomenėje dažnai galima išgirsti, kaip svarbu yra akademiniai pasiekimai, ir taip – tai yra svarbu, tačiau nebūtina būti genijumi ir siekti tobulybės:  vienodai gerai išmanyti chemiją ir istoriją, sugebėti išspręsti penkiasluoksnį fizikos uždavinį ir kartu gauti aukščiausią anglų kalbos įvertinimą. Lietuvoje Gimnazija yra žinoma dėl puikių čia dirbančių specialistų ir puikių moksleivių pasiekimų, bet ne tik... Turbūt niekada gyvenime nebuvau paklausta, ar gavau 100 už kokį nors egzaminą ar kokį turėjau metinį pažymį už mokomąjį dalyką. Todėl linkiu visiems moksleiviams atrasti save ir suprasti, kas yra ta artima širdžiai sritis ir tuomet siekti geriausių rezultatų ten. Dar linkiu neapleisti draugų, nes jie ugdo bendravimo įgudžius, nepamiršti papildomos veiklos, kuri moko žiūrėti plačiau, kartais pamiršti ir nepadaryti, nes tuomet mokaisi valdyti stresą ir suktis iš padėties, skaityti atsitiktines knygas ar žiūrėti lėkštus filmus, nes tuomet supranti ir pradedi vertinti tikrąjį meną. Ir tuomet tikiu, kad būsite puikūs visuomenės nariai ir gimnazijos ambasadoriai, nes JBG tai ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir pagarbos kitam bei visuomenei, drąsios ir kritiškos nuomonės, sąmoningumo, plataus akiračio bei visapusio išprusimo sinonimas.

Būkite savimi, nesistenkite gyventi kitų lūkesčiais, darykite tai, kas jums patinka ir kuo tikite, ir tuomet JBG atmintyje įstrigs kaip nuostabus gyvenimo laikotarpis.Ginvilė Ramanauskaitė