Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 28 Sausis 2013 19:33

 

Karališkoji šokėjų pora – Laura ir Gajus

 

Aleksandra KUBILIŪTĖ, IIb klasė

 

Sausio 25-ąją Panevėžio bendruomenių rūmuose jau dešimtą kartą vyko vienas gražiausių gimnazijos renginių – šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Į šventę susirinkę gimnazistai, jų tėvai, mokytojai turėjo galimybę stebėti šokių konkursą, kuriame varžėsi trečių ir ketvirtų klasių moksleiviai, šokti išmokę padedami mokytojos Kristinos Nainienės.

Konkurso pertraukose žaismingais šokiais publiką žavėjo gimnazijos šokių kolektyvas, didelį įspūdį padarė Rusnės Glinskytės ir Armando Pilkausko bei Garbrieliaus Vaikaso profesionaliai sušokti samba ir valsas, girdėjome dainuojančius gimnazijos solistus, duetus, klausėmės akordeonistų grupės „Karuselė“, gimnazijos lengvosios muzikos orkestro.

Vakaro pabaigoje konkurso dalyvius vertinusi žiuri paskelbė nugalėtojus. Geriausiai lėtą fokstrotą šoko Gabija Vasiliauskaitė ir Kirilas Grobovas, džaivą – Simona Labudytė ir Paulius Legeckas, svingą – Eglė Mikeliūnaitė ir Jonas Markevičius, tango – Agnė Laužadytė ir Dainius Štaras, Vienos valsą – Rūta Vileišytė ir Marijus Jurkūnas, salsą – Ieva Navikaitė ir Juras Sokolovas, kvikstepą – Goda Gužėnaitė ir Eimantas Savickas, čia čia čia – Dovilė Misiūnaitė ir Tadas Kirša, lėtą valsą – Justina Kaminskaitė ir Karolis Urbonas, rumbą – Aistė Vekerotaitė ir Nerijus Jurkūnas.

Už charizmą apdovanoti Gretė Tvarkūnaitė ir Artūras Krašenko. Pagyrimų ir paskatinimo nusipelnė Jonas Andriuškevičius ir Svetlana Pranakaitė, Edgaras Kazokaitis ir Gintarė Mačytė, Žygimantas Gūra ir Raminta Stonytė, Andrius Jurevičius ir Rūta Palujanskaitė, Titas Skrebė ir Evelina Didžiulytė, Arnas Žostautas ir Eglė Prasčevičiūtė, Augustas Partikas ir Gabrielė Vėgytė.

Žiūrovai daugiausiai ovacijų skyrė šokėjams, sukūrusiems savo kompozicijas: Aistė Vekerotaitė ir Marijus Jurkūnas nuostabiai sušoko čia čia čia, Gabija Nainytė ir Nerijus Jurkūnas – džaivą, Agnė Laužadytė ir Dainius Štaras – tango.

„Sidabrinės nakties“ karaliumi ir karaliene tapo Laura Jacinkevičiūtė ir Gajus Čepas.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
01/22 
start stop bwd fwd