Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2012 20:22

Dalijomės savo kūryba

 

Vidmantė VISOCKAITĖ, IVb klasė

 

Laukdami gražiausių žiemos švenčių mudu su Paulium Eiduku (IVc) nusprendėme, kad adventas yra pats tinkamiausias metas realizuoti seniai kilusią idėją – suburti kuriančius gimnazijos žmones į vieną vietą ir paskatinti pasidalinti kūrybos vaisiais. Kaip tarėme, taip ir padarėme: visai prieš pat atostogas jaunieji kūrėjai susirinko gimnazijos skaitykloje. Labai smagu, kad jų kūrybinių ieškojimų įvertinti atėjo ne tik draugai, bendraminčiai, bet ir šiek tiek mokytojų.

Šioje kūrėjų popietėje savo kūrybą pristatė aštuoni JBG moksleiviai. Renginį pradėjo Dominyka Šliažaitė (IIb). Ji šypsodamasi savo kūrinį, kurtą net keletą metų, pavadino veikalu. Autorė pasirinko skaityti jaunatviškai optimistišką ištrauką, kvepiančia meile. Nikoletos Okuličaitės (IIb) skaityta proza klausytojus nukėlė į vasariško atostogų romano sūkurį. Antrokių kūryba labai mergaitiška, atskleidžianti pačius švelniausius jausmus.

Paulius Eidukas (IVc) padeklamavo tris savo kūrybos eilėraščius, kurie klausytojus nustebino tradicine forma, rimu (to paprastai vengia jaunieji poetai) ir netikėtais sąskambiais. Greta Alminaitė (IVd) perskaitė tris itin savitus, netradicinės struktūros filosofinius eilėraščius.

Viktorija Mikalajūnaitė (IVf) ir aš nedrįsome pačios skaityti savo prozos, todėl paprašėme, kad ją perskaitytų skaitovė Karolina Koženiauskaitė (IVe). Mums, autorėms, atrodo, kad Karolina puikiai perteikė kūrinių nuotaiką. Viktorijos „Laiške Kalėdų Seneliui“ nagrinėjamos rimtos, skaudžios problemos. Ypač jaudina tai, kad šio laiško autorius yra mažas berniukas, susidūręs su visai nevaikiškais  gyvenimo skauduliais.

Labai smagu, kad renginyje buvo pristatyti ne tik literatūros pasiekimai. Ema Masilionytė (IIb) popietės dalyvius supažindino su grafikos technika, jos subtilybėmis, kūrybos procesu, pristatė savo darbus. Beatričė Vaicekauskaitė (IVa) parodė savo kurtą animaciją ir kelis komiksus.

Renginį užbaigėme diskusijomis ir mokytojos Ritos Miknevičienės burtais, kurie, tikiuosi, išsipildys!

Džiaugiuosi, kad šią popietę visiems buvo ne tik įdomu, bet ir jauku pasėdėti  su  puodeliu arbatos, pasigardžiuoti skaityklos vedėjos Sigutės keptu keksu.

Labai tikiuosi, kad ateityje šis renginys taps tradicija, pritrauks daugiau kūrėjų, užsiimančių įvairiomis meno formomis, bei nepraras jaukios atmosferos.

P.S. Keletas šio renginio dalyvių savo kūryba dalinasi internete:

*http://perfectladylife.wordpress.com/ (Dominyka)

*http://www.ngharmonija.blogspot.com/ (Paulius)

*http://www.rzpp.blogspot.com/ (Vidmantė)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
01/11 
start stop bwd fwd