Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 17 Gruodis 2012 19:38

 

 

 

Fondas parėmė ateitininkus

 

Dovilė BIKULČIŪTĖ, IIId klasė

 

Žvarbų gruodžio 14 dienos vakarą Panevėžio krašto ateitininkai susirinko Panevėžio vyskupijos sielovados centre. Čia vyko kasmetė Čingų paramos fondo premijų teikimo ateitininkams studentams, moksleiviams ir kuopoms ceremonija. Džiugu, kad šiais metais laimė nusišypsojo mūsų gimnazijos IVc klasės moksleivei Laurai Užusienytei – jai fondas skyrė stipendiją. Be to, už aktyvią veiklą pinigine premiją apdovanota ir mūsų gimnazijos kun. Tilvyčio-Žalvarnio ateitininkų kuopa. Labai tuo džiaugiamės!

Jonas Činga – žinomas tarpukario Lietuvos, vėliau išeivijos visuomenės veikėjas, agronomas, pramonininkas, mecenatas, ateitininkas. Jo fondas remia Pietryčių Lietuvos švietimą, bibliotekas, organizuoja stovyklas, ekskursijas moksleiviams, skatina ateitininkų veiklą Lietuvoje.

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd