Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 15 Gruodis 2012 12:13

 

 

 

Diplomatą sužavėjo mūsų gimnazija

 

Alma PUODŽIŪNIENĖ, prancūzų kalbos mokytoja

 

Juozo Balčikonio gimnazijoje lankėsi Prancūzijos ambasados Lietuvoje prancūzų kalbos atašė Luc Aubry. Svečias susitiko su prancūzų kalbą besimokančiais ir ja besidominčiais mokiniais, pristatė gyvenimo ir studijų galimybes Prancūzijoje, diskutavo, kodėl verta mokytis prancūzų kalbos. Renginyje dalyvavusius gimnazistus Luc Aubry apdovanojo vertingomis knygomis, žodynais, kompaktiniais diskais.

Po susitikimo Luc Aubry apžiūrėjo jaukias ir estetiškas mūsų mokyklos erdves, aplankė gimnazijos istorijos muziejų, bendravo su direktoriumi Raimondu Dambrausku. Svečias sakė esąs sužavėtas gimnazijos išskirtinumo, meniško interjero, puoselėjamos gimnazijos kultūros, svetingumo, nuoširdžiai dėkojo už šiltą priėmimą.

1
2
3
4
5
6
7
1/7 
start stop bwd fwd
   .