Šeštadienis, 15 Gruodis 2012 12:13

 

 

 

Diplomatą sužavėjo mūsų gimnazija

 

Alma PUODŽIŪNIENĖ, prancūzų kalbos mokytoja

 

Juozo Balčikonio gimnazijoje lankėsi Prancūzijos ambasados Lietuvoje prancūzų kalbos atašė Luc Aubry. Svečias susitiko su prancūzų kalbą besimokančiais ir ja besidominčiais mokiniais, pristatė gyvenimo ir studijų galimybes Prancūzijoje, diskutavo, kodėl verta mokytis prancūzų kalbos. Renginyje dalyvavusius gimnazistus Luc Aubry apdovanojo vertingomis knygomis, žodynais, kompaktiniais diskais.

Po susitikimo Luc Aubry apžiūrėjo jaukias ir estetiškas mūsų mokyklos erdves, aplankė gimnazijos istorijos muziejų, bendravo su direktoriumi Raimondu Dambrausku. Svečias sakė esąs sužavėtas gimnazijos išskirtinumo, meniško interjero, puoselėjamos gimnazijos kultūros, svetingumo, nuoširdžiai dėkojo už šiltą priėmimą.

1
2
3
4
5
6
7
1/7 
start stop bwd fwd
   .