Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 11 Gruodis 2012 17:31

Vakaronėje ir sėmėmės išminties, ir linksminomės

 

Austėja SKUDAITĖ, Ia klasė

 

„Kaip mokytis gerai ir nepervargti, kokia veikla gimnazijoje yra pati įdomiausia, kaip „pamaloninti“ mokytojų širdis?“ - šiuos ir daugybę kitų klausimų mes, Ia klasės mokiniai, gruodžio 7-osios vakarą uždavėme pirmakursiams studentams, buvusiems mūsų klasės vadovės Ritos Miknevičienės auklėtiniams. Vg klasės mokiniai – taip mes juos pavadinome – mums pažėrė labai naudingų patarimų.

Vakaronės metu žaidėme žaidimą „Taip ir Ne“. Visi klausimai buvo susiję su gimnazija – jos istorija, čia dirbančiais žmonėmis, daiktais, be kurių neišsiverčia gimnazistai. Be abejonės, studentai žinojo daugiau teisingų atsakymų nei mes. Dėl to, kad jie laimėjo, nenusiminėme – mums dar viskas prieš akis.

Visiems ypač smagu buvo vaidinti. Teko pavaizduoti gyvūną, su kuriuo asocijuojasi gimnazija, daiktą, kuris mums primena matematikos ir lietuvių kalbos pamokas. Prisijuokėme į valias!

Įdomu buvo išgirsti ir pirmuosius studijų įspūdžius. Juos mums pasakojo būsimasis psichologas, programuotojas, ekonomistas, būsimoji žurnalistė.

Vakaras prabėgo labai greitai. „Kada vėl susitiksime?“ – toks buvo mūsų paskutinis klausimas.