Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2012 08:21

 

 

Tolerancijos dieną visus kvietėme po skėčiais

 

Austėja SKUDAITĖ, Ia klasė

 

Lapkričio 16-oji yra minima kaip tarptautinė Tolerancijos diena. Idėją šią dieną minėti ir visoms Lietuvos bendrojo lavinimo mokykloms bei ugdymo įstaigoms pasiūlė mūsų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro vadovė Auksė Sereikienė. Idėja labai greitai paplito visuose miestuose.

Kasmet sumanymai keičiasi. Šiais metais pilietinės iniciatyvos idėja buvo skėtis. Juk be šio daikto neišsiversi rudenį, be to, jis labai suartina žmones. Lietui lyjant po juo gali sutilpti keletas skirtingų žmonių, kurie būdami tolerantiški vienas kitą priima. Skėčius visaip papuošėme – apklijavome, nudažėme, prikabinėjome įvairių su tolerancija susijusių šūkių. Per pirmąją ilgąją pertrauką viena pirmokų ir dvi antrokų klasės sukome po apylinkes, esančias netoli gimnazijos, kalbinome praeivius ir dalinome lankstinukus. Sutikome įvairiausių žmonių – vieni mūsų baidėsi, kiti noriai leidosi į kalbas. Norėjosi, kad visi, sutikti Tolerancijos dieną, būtų tolerantiški, išklausytų mus. Deja, nemažai žmonių skubėjo su savo reikalais, neatkreipė dėmesio į mūsų idėjas. Tokiems tolerantiški buvome mes.

Žodis „tolerancija“ reiškia pakantumą kitam, kitokiam, gebėjimą gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė skiriasi nuo tavosios. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi su juo. Tad būkime tolerantiški!

1
2
3
4
5
6
7
1/7 
start stop bwd fwd