Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 14 Lapkritis 2012 20:29

Gimnazistai parlamentarus rinko aktyviai ir išradingai

 

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, akyla rinkimų stebėtoja

 

Jau praėjusiais metais negalėjome atsidžiaugti kandidatų į Gimnazijos mokinių parlamentą (GMP) gausa, taigi šiemet stebėtis lyg ir nebėra kuo – didžiulis būrys norinčiųjų patekti į GMP jau tampa įprastu reiškiniu. Tiesiog gražu žiūrėti – 15 šviesių veidų (10 pirmokų ir 5 trečiokės) pareiškė savo didelį norą prisidėti prie gimnazijos tradicijų puoselėjimo, nuoširdžiai tikėdami, kad kiekvieno mokinio problema – tai parlamentarų problema.

Rinkimai į laisvas GMP vietas vyko lapkričio 13 dieną įprasta tvarka – kiekvienas klasių srautas turėjo savo pertrauką, kurios metu gimnazistai galėjo atiduoti balsą už vieną iš penkiolikos kandidatų. Balsavimas vyko sklandžiai, o jo rezultatai maloniai nudžiugino ne tik į mokinių parlamentą patekusius gimnazistus bei jų draugus, bet ir esamus parlamentarus.

600 – lygiai tiek gimnazistų atidavė savo balsus. Kur buvo likę 177, nežinia. Tačiau ir iš tų pačių 600 atsirado nemaža grupelė drąsuolių, nusprendusių sugadinti balsavimo biuletenį, kad parodytų visą savo išradingumą siūlant naujus kandidatus. Keli tokie ypatinga išmone nepasižymėjo: jau daug metų siūloma parlamentaru tapti Chuckui Norissui. Šiemet atsirado ir dar negirdėtų kandidatų – Leninas su Putinu, Daktaras Hausas, Rūta Meilutytė ir Maironis. Pastarasis gavo net du balsus. Tačiau ypatingu šmaikštumu išsiskyrė balsuotojai, ant biuletenių nupiešę septynis drakonų kovos rutulius. Parlamentarai šį gestą suprato kaip ypatingą dėkingumo už darbus ženklą.

Naujaisiais gimnazijos mokinių parlamento nariais, mūsų visų džiaugsmui, tapo Enrika Lašukaitė (IIIA), Jokimas Tamulionis (IA), Urtė Olšauskaitė (ID) ir Urtė Jakubauskaitė (IF).

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
01/11 
start stop bwd fwd