Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook

 

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai organizuotą knygos „Nuo ančiuko iki gulbės: mergaičių knyga“ pristatymą. Knygos autorės ir mūsų leidyklos projektų vadovė sužavėtos Juozo Balčikonio gimnazijos atmosfera.

Geros kloties mokyklai, mokytojams ir mokiniams.

Leidyklos „Tyto alba“ direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Barcienė

*********************************************************************************************************

Žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausioji redaktorė Rita Urnėžiūtė, dalyvavusi gimnazijoje vykusiame Juozo Balčikonio 125-ųjų gimimo metinių minėjime, mokyklos bendruomenei atsiuntė padėką:

 „Labai ačiū už mums padovanotą nuostabią dieną Panevėžio krašte. Vis dar tebeminim, tebesišnekam, tebesidžiaugiam. Sėkmės Jums ir Jūsų mokiniams!

 Visų Vilniaus kolegų vardu Rita Urnėžiūtė

2010 m. kovo 26 d.“

****************************************************************************************************

Gimnazija prancūzų rašytojo akimis 

****************************************************************************************************

Mums malonu pranešti, kad Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai Aistė Aleliūnaitė, Goda Galinauskaitė, Karolina Jasevičiūtė, Modestas Karalevičius, Dovilė Malinauskaitė, Andrius Mingaila, Augustinas Riškus, Vytenis Sereika, Jonas Tervydis garbingai atstovavo savajai mokyklai ir puikiai pasirodė respublikiniame skaitovų konkurse „Ir laiškus – eiles sau rašau“, skirtame Henriko Radausko 100-osioms gimimo metinėms. Dėkojame jiems ir juos paruošusioms mokytojoms Danutei Ašerienei, Lilijai Svalbonienei.

Linkėdami sėkmės ugdant humanitarinę kultūrą mokykloje, tikimės tolesnio prasmingo bendradarbiavimo.

 

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės vardu

Humanitarinių mokslų fakulteto dekanė

prof. Ineta Dabašinskienė 

****************************************************************************************************

Rektorius padėkojo mokytojams ir tėvams

Prieš šv.Kalėdas mūsų gimnazija gavo Mykolo Romerio universiteto rektoriaus profesoriaus Alvydo Pumpučio sveikinimą. Laiške rektorius rašo: „Malonu Jus informuoti, kad 2010 metais mūsų universiteto studentais tapo 28 Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos abiturientai.

Dėkojame mokytojams ir tėvams, padėjusiems vaikams pasirinkti tinkamą kelią, rengiantis profesinei karjerai, ir linkime optimizmo, stiprios sveikatos.“  

****************************************************************************************************

„Fizikos olimpe“ – trys gimnazistai

 Šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų proga mūsų gimnaziją pasveikino mokyklos „Fizikos olimpas“ steigėjų tarybos pirmininkas Petras Jonušas. Jis rašo: „Mums malonu kartu su Jumis pasidžiaugti, kad itin gabių mokinių ugdymo viešojoje įstaigoje papildomo ugdymo mokykloje „Fizikos olimpas“, 2011 metais išleisiančioje jau 17-ąją moksleivių laidą, kartu su kitais intelektualiai gabiausiais Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniais mokosi ir trys Jūsų gimnazijos atstovai: Tomas Čerškus, Titas Sokolovas, Vaidotas Vaičeliūnas.

Tai yra didelis pačių mokinių, jų šeimų, fizikos mokytojų ir viso Jūsų gimnazijos kolektyvo laimėjimas, turint omenyje, kad teisę studijuoti „Fizikos olimpo“ mokykloje įgyja ir sėkmingai studijuoja nedaugelis – tik patys gabiausi šalies mokiniai.

Norime nuoširdžiai padėkoti, kad sudarote sąlygas mokiniams mokytis ir mūsų mokykloje, laiku atlikti paskirtas namų darbų užduotis, siekti aukštą mokinių intelektą atitinkančio išsilavinimo, realizuoti save.“ 

****************************************************************************************************

Gerbiami gimnazijos pedagogai, darbuotojai,

Kauno technologijos universitetas dėkoja, kad rengiate puikius mokinius, konkursų nugalėtojus, būsimus ateities lyderius.

KTU rektorius prof. Raimundas Šiaučiūnas

****************************************************************************************************

Džiaugiamės jūsų moksleivių puikiu pasiruošimo lygiu ir sveikiname juos pasiekus puikių rezultatų olimpiadose ir konkursuose. Taip pat dėkojame mokytojams, kurie sugeba įžvelgti ir atrasti jaunuosius talentus bei padeda jiems tobulėti. Linkime šviesių minčių ir sėkmės visai jūsų gimnazijos bendruomenei.

Maloniai prašome perduoti Vytauto Didžiojo universiteto rektoriaus sveikinimus prizines vietas olimpiadose ir konkursuose užėmusiems jūsų gimnazijos moksleiviams.

Vytauto Didžiojo universiteto studijų marketingo tarnyba