Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 04 Rugsėjis 2012 18:30

Ugdėmės kūrybingumą ir verslumą

Greta ADLYTĖ, IIe klasė

 

Per atostogas dalyvavau ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto surengtoje Vasaros mokykloje gabiausiems Lietuvos moksleiviams. Visi norintys į stovyklą patekti moksleiviai turėjo parašyti motyvacinį laišką ir pateikti savo mokykloje gautus pažymius. Įvertinus per 170 prašymų, šiais metais į ISM Vasaros mokyklą buvo pakviesta daugiau nei 90 9-12 klasių moksleivių iš Vilniaus, Kauno, Garliavos, Panevėžio, Utenos  ir kitų miestų.

Paskaitas mokiniams skaitė ISM rektorius Nerijus Pačėsa, dėstytojai Birutė Ruplytė, Džiugas Dvarionas, Mariana Sueldo, Anicetas Suchockis bei universiteto studentai L.Vosyliūtė, E.Ševelinskaitė ir V.Ulozas. Šiais metais visas dėmesys skirtas verslumui ir kūrybingumui ugdyti. Moksleiviai mokėsi, kaip efektyviai dirbti komandoje, kokios yra tarpkultūrinės komunikacijos subtilybės. Jie ne tik diskutavo, kodėl yra svarbu ugdyti bei skatinti verslumą, bet ir aiškinosi, kaip tai daryti. 

Anot ISM rektoriaus N.Pačėsos, „šiuolaikinis pasaulis tikisi drąsių, kūrybingų, nestandartiškai mąstančių žmonių. Nereikia suvokti siaurai, kad pakanka tik lakios vaizduotės ar meninių gebėjimų. Kur kas didesnė dalis idėjų, virstančių naujovėmis, gimsta analizuojant, stebint ir suvokiant, kaip keičiasi visuomenė, žmonių poreikiai, kokios technologijos atsiranda ir kaip jos įgalina mus keisti savo gyvenimą.“ Rektorius džiaugėsi, kad į ISM Vasaros mokyklą susirinko gabūs, veržlūs ir kūrybingi moksleiviai, kurie ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai dalyvavo – uždavė daugybę klausimų, dirbo komandose ir rengė prezentacijas.

Vienas pusdienis buvo skirtas vizitui į banką „Swedbank“: moksleiviai susipažino su įmonės darbuotojais, klausėsi jų pasakojimų apie darbo banke subtilybes, turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos ir įspūdžių iš ISM Vasaros mokyklos rasite http://www.ism.lt/vasarosmokykla