Antradienis, 29 Gegužė 2012 04:42

Sporto aikštyną gyrė net Lietuvos prezidentas

Ieva URBONAITĖ, Ib klasė

Gegužės 25-osios saulėtą vidurdienį, pučiamųjų orkestrui „Panevėžio garsas“ grojant skambius maršus, iškilmingai atidarytas Juozo Balčikonio gimnazijos sporto aikštynas.

Šventė prasidėjo mūsų mokyklos šokių ansamblio šokėjų pasirodymu, kalbėjo gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, miesto meras Vitalijus Satkevičius, Seimo narys Julius Dautartas, kiti garbingi svečiai. Labiausiai nekantravome išgirsti Jo Ekselenciją Lietuvos Respublikos prezidentą Valdą Adamkų. Pasidalinęs prisiminimais apie ankstesnius apsilankymus mūsų gimnazijoje, prezidentas gyrė mokyklos išvaizdą ir jos gerą vardą.

Iškilmingame renginyje buvo apdovanoti pasižymėję gimnazijos sportininkai, GKL (gimnazijos krepšinio lygos) nugalėtojams įteikta pergalės taurė, aplink stadioną bėgikai nešė JBG vėliavą. Po to, kai atsistoję sudainavome Vytauto Kernagio „Mūsų dienos kaip šventė“, prasidėjo linksmoji iškilmių dalis – ir šventės svečiai, ir gimnazijos direktorius tikrino rankų taiklumą mėtydami kamuolį į krepšį, paskui įrodinėjo savo sugebėjimus futbolo aikštelėje. Gimnazistai entuziastingai plojo, šaukė ir kitaip palaikė svečius, ypač savo direktorių.

Tai buvo nepaprasta šventė – su daug šypsenų ir gerų emocijų. Juk ne kiekvienas mokinys gali pasigirti, kad apie jo gimnaziją su pagarba kalbėjo pats Lietuvos prezidentas!

 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/stadionas2012