Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 25 Gegužė 2012 07:44

Nuskambėjo jau penktoji Draugystės šventė

Dominyka ŠLIAŽAITĖ, Ib klasė

Gegužės 24-osios pavakarę gimnazijos vidiniame kiemelyje įvyko penktoji Draugystės šventė. Šiuo kasmet rengiamu koncertu gimnazija atsisveikina su savo abiturientais, kelerius metus čia dainavusiais, grojusiais, šokusiais, linki jiems sėkmės gyvenimo kelyje, ragina nepamiršti dienų, praleistų mokykliniame suole. Šiemet Draugystės šventė buvo skirta Tarptautinei šeimos dienai.

Panašus renginys pirmą kartą gimnazijoje vyko kaip Chorų šventė 1924 metais. Nepriklausomoje Lietuvoje jis buvo surengtas dar kelis kartus, bet dėl politinių priežasčių graži tradicija nutrūko. Tik 2008 metais gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas kartu su mokytojais ją atgaivino. Nuo tada kiekvienų metų gegužės pabaigoje gimnazijos vidiniame kiemelyje bendrą koncertą surengia ne tik mūsų gimnazijos muzikos ir šokių kolektyvai, bet ir svečiai iš kitų miesto gimnazijų, atvyksta mokinių iš kitų šalies miestų.

Šventę linksmai ir nuotaikingai pradėjo jau 5-ąjį savo pavasarį švenčiantis mūsų gimnazijos lengvosios muzikos orkestras, vadovaujamas Kęstučio Plančiūno. Net keturis šokius parodė mūsų gimnazijos šokėjai, neseniai laimėję pirmąją vietą Marijampolėje vykusiame 13-ajame konkurse „Aguonėlė“, smagiai dainavo vaikinų ansamblis.

Po kūrinį atliko šventės svečiai – Panevėžio 5-osios ir Kazimiero Paltaroko gimnazijų chorai. O didžiausią įspūdį visiems padarė mūsų gimnazijos mišraus choro, kuriam dirigavo Rima Mingailienė, pasirodymas.

Šventei besibaigiant žodis buvo suteiktas kolektyvų vadovams. Jie labai džiaugėsi talentingais gimnazistais. Juozo Balčikonio gimnazijos meno kolektyvų vadovai įteikė padėkos raštus abiturientams, paskutinį kartą dalyvavusiems Draugystės šventėje. Galiausiai jungtinis trijų gimnazijų choras atliko tradicinę JBG švenčių pabaigos dainą – Vytauto Kernagio „Mūsų dienos kaip šventė“.

Pilna emocijų ir gražių dainų Draugystės šventė tikrai paliko neišdildomą įspūdį.

 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/draugyste2012
 

 

GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Atnaujinta Penktadienis, 01 Birželis 2012 06:41