Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012 19:57
„Euroscola“ konkurse prizo laimėti nepavyko
Gintaras GRIGAS, dailės mokytojas

Gegužės 16 d. miesto mokslo ir technologijų parke vyko „Euroscola“ konkurso finalas. Jame dalyvavo komandos iš Panevėžio apskrities mokyklų: Panevėžio 5-osios gimnazijos, Biržų „Aušros“ vidurinės mokyklos ir mūsų gimnazijos pirmųjų (Ia, Id, If, Ig) bei antrųjų (IIb, IIg) klasių rinktinė, kuria rūpinosi mokytojai koordinatoriai Jūratė Jakubaitienė ir Gintaras Grigas. Patekti į konkurso finalą pretendavo net trys mūsų gimnazijos komandos, tačiau vienai jų sėkmę lėmė efektingas Ig klasės mokinės Dovilės Girniūtės pieštas plakatas.
Konkurso dalyviai dalyvavo viktorinoje ir atliko originalias užduotis, kuriomis buvo siekiama patikrinti mokinių žinias apie ES, pagrindinius ES įvykius, ES valstybes nares bei Europos Parlamento vaidmenį ir darbą. Klausimai buvo sunkūs, reikalaujantys išsamių žinių apie ES struktūrą. Finale nugalėjo ir prizą – kelionę į Strasbūrą laimėjo Biržų mokyklos komanda. Konkurso įtampą sušvelnino organizatorių pateikti skanūs užkandžiai. Mūsų gimnazijos komandą pralaimėjimas nuteikė ryžtingiau siekti pergalės būsimuose šios programos konkursuose.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/euroskola2012