Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 06 Gegužė 2012 15:12
Ateitininkai ir skautai pavasario šventėje Šiauliuose
Miglė GRITĖNAITĖ, IId kl.
 
„Aidi aidi skautija!“ – šis ir kiti šūkiai skambėjo Šiauliuose vykusioje skautų pavasario šventėje – tradiciniame Lietuvos skautijos renginyje. Mes, JBG ateitininkai, taip pat buvome pakviesti dalyvauti šioje šventėje ir drauge su skautais užbaigti dvejus metus trukusį TAPK projektą. 
Vos nuvykę į Šiaulius, žygiavome eisenoje. Šventiniame renginyje dalyvavo apie 800 vaikų, jaunimo ir jų vadovų iš visų Lietuvos regionų. Aikštėje prie Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros vykusios iškilmingos rikiuotės metu buvo pagerbta lietuviškajai skautijai nusipelniusi Venclauskių šeima, Šiaulių miesto garbės pilietei skautininkei Gražbylei Venclauskaitei buvo įteiktas Lelijos ordinas – už nuopelnus Lietuvos skautijai ir visam skautiškam judėjimui. Taip pat čia kiekvieno krašto skautai ir ateitininkai turėjo prisistatyti – pasakyti savo šūkį.
Po to dalyvavome šv. Mišiose, o po jų keliavome į „Saulės miestą“ pietauti. Kol vieni pietavo, kiti ant stogo mokėsi šokti įvairius šokius. 
Po pietų pasiskirstėme į grupes ir pasinėrėme į skirtingas veiklas. Šventės dalyviai, vadovaudamiesi skautų šūkiu „Dievui, Tėvynei, artimui“ bei pošūkiu „Budėk!“, rungtyniavo įvairiose rungtyse (pirmosios pagalbos, ugniagesių), siekdami susipažinti su Šiaulių istorija ir šiandiena orientacinio žaidimo principu lankėsi miesto muziejuose. Vakaro kulminacija – koncertas Šiaulių amfiteatre. Atlikėjai – visi šventės dalyviai.
Apie 20 valandą jau buvome Panevėžyje kupini šiltų ir malonių įspūdžių.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/skautai2012