Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 17:20
Įsimintina kelionė į Strasbūrą

Danutė AŠERIENĖ, mokytoja

Balandžio 16-22 dienomis europarlamentarės dr. Laimos Andrikienės kvietimu su Europos Parlamento darbu Strasbūre susipažino 10 gimnazijos mokytojų (drauge vyko pedagogai iš Kauno „Žiburio“ vidurinės mokyklos, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešųjų bibliotekų darbuotojos, leidybos srityje dirbantys vilniečiai).
„Man kiekvienas čia sutiktas lietuvis yra labai svarbus, beveik giminė“, - susitikime su atkeliavusiais svečiais kalbėjo L.Andrikienė. Europarlamentarė papasakojo apie darbo įvairiataučiame parlamente ypatumus, Europos liaudies partiją, lygino Lietuvos ir ES parlamentarų darbo skirtumus ir panašumus, išsamiai atsakė į mūsų klausimus. Stebėjome plenarinę sesiją, o po pietų L.Andrikienės kvietimu plaukėme laivu ir gėrėjomės Strasbūro architektūra. Pasivaikščioję viduramžius menančiomis Strasbūro gatvelėmis, aplankę įsimintino grožio katedrą, rinkomės Strasbūro širdyje įsikūrusiame restorane „Brasserie au Dauphin“. Čia dar kartą įsitikinome europarlamentarės dėmesiu kiekvienam, kompetencija bei tolerancija.
Be to, aplankėme Prahą, gėrėjomės Paryžiaus įžymybėmis, visą dieną praleidome Berlyne. Esame dėkingi europarlamentarei dr. L.Andrikienei už kelionę. Išvyką primins nuotraukos ir daugybė patirtų įspūdžių.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/strasburas2012