Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 17:47
Abiturientės „Paprastą istoriją“ vaidina pirmokai
Lilija SVALBONIENĖ, mokytoja
 
Kovo 27 dieną mūsų gimnazijos teatro studija, kaip ir praėjusiais metais, dalyvavo Tarptautinei teatro dienai skirtoje Panevėžio miesto vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Drąsiau, drambly!“ Įvairūs vaikų ir jaunimo kolektyvai šventės metu suvaidino net 15 spektaklių. Mūsų gimnazijos teatro studijos jaunieji aktoriai, pirmųjų klasių mokiniai, parodė spektaklį „Paprasta istorija“. Šis vaidinimas pastatytas pagal IVg klasės abiturientės Simonos Voveriūnaitės parašytą pjesę. Spektaklį žiūrovai įvertino plojimais, jie buvo sužavėti mūsų gimnazistų vaidybos. 
Po pavasario atostogų, balandžio 12 dieną 14 valandą, pirmokai „Paprastą istoriją“ gimnazijos aktų salėje parodys mūsų mokyklos bendruomenei. Ypač kviečiami pirmųjų klasių gimnazistai. Be to, jaunieji aktoriai tikisi iki mokslo metų pabaigos pastatyti dar vieną spektaklį.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/dramblys2012