Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 26 Kovas 2012 16:52
Kelias dienas gyvenome pagal kitokias taisykles
Dominykas ŠLIAŽKO, gimnazijos mokinių parlamento prezidentas

Kovo 14-16 dienomis Kaune ir 21-23 dienomis Panevėžyje vyko mūsų gimnazijos ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinių mainai.
Kaune buvome sutikti šiltai. Visi susirinkome mažoje, tačiau labai jaukioje mokyklos aktų salėje. Susipažinome, kalbėjome su gimnazijos direktoriumi Bronislovu Burgiu. Vizito metu lankėmės įvairiose pamokose, stebėjome, kaip ten, antrame pagal dydį Lietuvos mieste, mokosi gimnazistai. Panevėžiečiai stebėjosi mokyklos kompaktiškumu, kiek kitokiu klasių išdėstymu (klasės „a“; „b“ ir „c“ mokosi skirtinguose aukštuose), buvome supažindinti su priėmimo į KTU gimnaziją tvarka. Penktadienį dalyvome kauniečių surengtame Lietuviškos dainos konkurse. Kauno gimnazistai parengė ir puikią kultūrinę programą: išvaikštinėjome visą Laikinosios sostinės senamiestį, lankėmės M.K.Čiurlionio galerijoje, Anatomijos muziejuje, kopėme į Aleksoto kalną, grožėjomės Kauno panorama nuo Kristaus prisikėlimo bažnyčios stogo. 
Lygiai po savaitės KTU gimnazijos mokiniai viešėjo pas mus. Gimnazistai (jų buvo net trylika!) gyveno panevėžiečių moksleivių šeimose. Svečius nustebino platūs mūsų mokyklos koridoriai ir gimnazistų gausa. Jiems gyrėmės savo gimnazijos istorija, vedėmės kauniečius į Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteką, Dailės galeriją, aprodėme Senvagę.
Manome, kad buvo naudinga nors trumpam pakeisti aplinką, pasimokyti šiek tiek kitaip – kitoje mokykloje, pagal kitas taisykles.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/mainaisuktu2012