Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 18 Kovas 2012 17:15
Ateitininkai išsirinko naują valdybą
Dovilė BIKULČIŪTĖ, IId klasė

Kovo 10 ir 11 dienomis mūsų gimnazijos ateitininkai dalyvavo Panevėžio krašto ateitininkų  konferencijoje, skirtoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konferencija vyko   „Smiltynės“ sodyboje, Berčiūnuose. 
Kovo 10-osios rytas prasidėjo šv. Mišiomis, kurias Berčiūnų bažnyčioje aukojo Panevėžio krašto ateitininkų dvasios tėvas kunigas Gediminas Jankūnas. Vėliau „Smiltynės“ sodyboje šventinį renginį vedė kun. J.Tilvyčio-Žalvarnio kuopos nariai Aleksandra Kubiliūtė (Ib klasė) ir Tomas Mikalauskas (IId klasė). Mūsų kuopos nariai pristatė meninę programą: Justas Svirelis (IVf klasė) grojo saksofonu, o Domantė ir Dovilė Bikulčiūtės (IId klasė) padainavo dainas ,,Mano kraštas“ ir ,,Laisvė“. Vėliau buvo skaitomi pranešimai apie Lietuvai ypač svarbius asmenis. 
Labai džiugu, kad krašto ateitininkų pasveikinti atvyko Jo Ekscelencija Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas, kunigai Algirdas Dauknys ir Gediminas Jankūnas, Ateitininkų federacijos pirmininkė Rozvita Vareikienė, Vilniaus krašto valdybos pirmininkas Vaidotas Vaičaitis, mūsų nuolatiniai pagalbininkai ir vyresnieji draugai – studentų korporacijos „Grandis“ nariai, buvę JBG gimnazistai. 
Buvo išrinkta nauja Panevėžio krašto ateitininkų valdyba. Į ją pateko ir mūsų gimnazijos mokinės Dovilė Bikulčiūtė bei Aleksandra Kubiliūtė ir gimnazijos ateitininkų vadovė Irena Bikulčienė. 
Kovo 11-ąją visi dalyvavome šv. Mišiose Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje, po jų iki Laisvės aikštės žygiavome nešini organizacijų vėliavomis bei trispalvėmis vėliavėlėmis. Laisvės aikštėje Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos prašymu dalinome praeiviams vėliavėles su šūkiu ,,Stipri šeima, stipri Lietuva!”. Juk visi žinome, kaip smarkiai mūsų įpročius, sprendimus, požiūrį, vertybes lemia šeima. Jei norime, kad piliečiai užaugtų geri, laimingi ir jaustųsi saugūs, svarbu, kad visų pirma jie būtų savo šeimoje laimingi bei saugūs.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/ateit2012