Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 06 Kovas 2012 19:07

Abiturientės tapyba – tarsi meno terapija

Justina ČEPAITYTĖ, IVa klasė

 

Kovo 5 dieną gimnazijos skaitykloje vyko IVa klasės mokinės Ievos Šukytės pirmosios personalinės dailės parodos atidarymas. Autorės pasveikinti susirinko gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, skaityklos darbuotojos Sigita Matuzevičienė ir Giedrė Tylienė, auklėtoja Goda Snarskienė, dailės mokytojai Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas, klasės draugai. Savo mintimis apie Ievą kaip asmenybę ir kūrėją pasidalijo mokytoja L.Paužuolienė, kuri gimnazistę kūrybos meno paslapčių moko jau ketverius metus. Daug gražių žodžių apie parodos autorės tapybos darbus pasakė skaityklos vadovė, direktorius, klasės auklėtoja.

Menine kūryba Ieva susidomėjo pirmoje gimnazijos klasėje, nutapiusi pirmąjį aliejinės tapybos darbą ,,Pokalbis“. Mergina savo kūrybą apibūdino kaip meno terapiją, kuri jai padeda atskleisti susikaupusias emocijas bei vidinius išgyvenimus. Autorė savo eksponuojamus kūrybos darbus skirsto į dvi dalis: abstrakcijas ir figūrinių kompozicijų tapybą. Abstrakcijose vyrauja ryškios, kontrastingos, žaismingos spalvos, kurios atskleidžia Ievos nuotaikas kūrybinio proceso metu. Sąlyginėje tapyboje dominuoja švelnios spalvos, atskleidžiančios lyrinius jaunosios kūrėjos išgyvenimus.

Šią parodą autorė rengė ketverius metus, nors dauguma drobių nutapytos tik šiais metais. Linkime Ievai kūrybinės sėkmės, vaizduotės laisvės ir maloniai kviečiame gimnazistus aplankyti skaitykloje atidarytą parodą!


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/ievos2012