Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 12 Vasaris 2012 20:42

Apie Vytautą Baliūną rašo „Gimtoji kalba“

Egidijus MIKNEVIČIUS, mokytojas

 

„Baltasis Panevėžio metraštininkas“, - taip žurnale „Gimtoji kalba“ (2012 metų sausio mėnesio numeris) pavadintas straipsnis apie mūsų gimnazijos istorijos muziejaus vadovą, buvusį gimnazijos direktorių Vytautą Baliūną. Straipsnis išspausdintas netrukus po to, kai V.Baliūnas tapo kalbininko Petro Būtėno (beje, irgi dirbusio mūsų gimnazijos direktoriumi) premijos laureatu.

Straipsnio autorė Nijolė Čižikienė labai gražiai pristato V.Baliūną: „Aukštas, garbaus amžiaus, bet tvirtas, santūrus, inteligentiškas (...), bendravome elektroniniu paštu, tačiau net šiuolaikinės ryšio priemonės negalėjo nustelbti inteligencijos, sklindančios iš kiekvienos Vytauto Baliūno rašytos eilutės. Tos eilutės liudijo ir ilgą vakarojimą prie kompiuterio, ir gebėjimą tesėti pažadą, ir pagarbą pašnekovui.“

„Gimtojoje kalboje“ spausdinamas ir išsamus V.Baliūno pasakojimas apie save ir savo darbus.

Kviečiame gimnazijos bendruomenę paskaityti straipsnį, žurnalo numerį galima rasti gimnazijos skaitykloje.