Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 17:56

Matematikų konkurse – antroji vieta

Dalia BALTRIŠIŪNIENĖ, mokytoja

Sausio 28 dieną Kauno technologijos universitete vyko 23-iasis respublikinis profesoriaus J.Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, kuriame dalyvavo apie 450 9-12 klasių mokinių iš įvairių Lietuvos vidurinių mokyklų bei gimnazijų. 

Mūsų gimnazijai konkurse atstovavo Ieva Daužickaitė, Greta Jarockytė, Rimantė Jarockytė, Tomas Čerškus, Mykolas Jasponis, Antanas Kascėnas, Viktorija Misiūnaitė, Jokūbas Ruibys, Karolis Vyčius, Karolina Misevičiūtė, Patricija Šapokaitė, Ieva Černytė, Mantas Satkevičius, Edgaras Liberis, Faustina Bartkutė.

Šiais metais buvo pakeista 22 metus gyvavusi konkurso tvarka. Konkursas šįkart vyko dviem etapais: dvi valandas trukusiame I etape reikėjo išspręsti dešimt uždavinių, jų sprendimai nebuvo tikrinami, tik atsakymai. Į II etapą buvo pakviesti mokiniai, išsprendę ne mažiau kaip 5 uždavinius: 14 devintokų, 12 dešimtokų, 8 vienuoliktokai ir 10 dvyliktokų. Tarp jų pateko ir mūsų gimnazijos IIIc klasės mokinys Antanas Kascėnas (mokytoja Milda Uselytė) bei IIg klasės mokinys Jokūbas Ruibys (mokytoja Erika Tumėnaitė). Jokūbas užėmė 2-ąją vietą. Sveikiname!