Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 28 Sausis 2012 20:29

Gimnazijos vizitinė kortelė – šokių vakaras „Sidabrinė naktis“

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

 

Nors ir yra sakoma, kad Kalėdos – stebuklų metas, mūsų gimnazijoje stebuklai vyksta žymiai dažniau nei kartą per metus. Sausio 27 dieną Panevėžio bendruomenių rūmuose vykęs tradicinis, jau devintasis šokių vakaras „Sidabrinė naktis“ ne tik paskatino iš spintos išsitraukti gražesnį rūbą, bet ir nudžiugino žaviu reginiu – ant parketo tarsi gyvsidabris besisukančiomis šokėjų poromis.

Ne veltui paminėjau Kalėdas – po džiaugsmingo jų šurmulio gimnazistai turi ko laukti. Metų pradžioje vykstantis šokių vakaras priverčia mokytojos Kristinos Nainienės vadovaujamus šokėjus užtrukti aktų salėje repetuojant žingsnelius, o gimnazijos mokinių parlamento narius daugiau laiko praleisti susirinkimuose sprendžiant organizacinius klausimus. Tačiau „Sidabrinė naktis“ – toks vakaras, kuriam sukurti negaila nei laiko, nei pastangų.

Paskutinį sausio penktadienį Bendruomenių rūmų mažoji salė jau nuo vėlyvos popietės buvo atakuojama gimnazistų – čia rinkosi šokėjai, orkestrantai, o vakare – ir renginio svečiai bei gimnazistai. Pakili nuotaika, šypsenos ir elegancija – neatskiriami šio vakaro palydovai. Dar kelios svarbios vakaro detalės: Kęstučio Plančiūno vadovaujamas gimnazijos lengvosios muzikos orkestras, vaikinų choras, solistės Monika Adelė Germanavičiūtė ir Valerija Iljinaitė. Tačiau beveik keturias valandas visi savo dėmesį daugiausiai skiria šokiams. 150 šokėjų, dešimtys skirtingų porų, kūrė puikią atmosferą ir už tai neliko neįvertintos. Nominacijos ir komisijos išrinkti nugalėtojai:

 

Vakaro karalius ir karalienė – Titas Sokolovas ir Eglė Savickaitė

Svingas 2012 – Beatričė Šaparnytė ir Vytenis Sereika

Fokstrotas 2012 – Radvilė Samackaitė ir Martynas Stukas

Džaivas 2012 – Inesa Ulichina ir Dominykas Šliažko

Kvikstepas 2012 – Živilė Krisiūnaitė ir Irmantas Astrauskas

Rumba 2012 – Deimantė Gūraitė ir Žygimantas Mackevičius

Sidabrinis Vienos valsas 2012 – Aistė Vekerotaitė ir Nerijus Jurkūnas

Lėtas valsas 2012 – Rūta Vileišytė ir Marijus Jurkūnas

Čia-čia 2012 – Monika Paškevičiūtė ir Laurynas Gaušas

Tango 2012 – Domilė Janėnaitė ir Tomas Lukošaitis

Salsa 2012 – Agnė Laužadytė ir Dainius Štaras

Stilius 2012 – Simona Pranulytė ir Arvydas Kuncė

Gimnazijos mokinių parlamento favoritai – Aistė Tumaitė ir Paulius Tušas

 

Kalbantis su renginyje dalyvavusiais gimnazistais, išryškėjo įspūdžiai – vieniems labiausiai patiko išvysti draugus iki šiol nematytame šokėjų vaidmenyje, kiti džiaugėsi po vienu stogu matydami kelias baigusiųjų mūsų gimnaziją kartas. Po šokių vakaro apėmusi lengva ekstazė visą savaitgalį buvo jaučiama ir internetinėje erdvėje: ten šviesos greičiu gimnazistai vieni su kitais dalinosi nuotaikomis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Posakis „Jeigu niekada nebuvai „Sidabrinėje naktyje“, tai ir nesimokei Juozo Balčikonio gimnazijoje“, pasitvirtino. Vilnius turi Gedimino pilį, Panevėžys – Senvagę, o mūsų gimnazijos vizitinė kortelė – „Sidabrinė naktis“.

 


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/sidabrine2012