Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 15 Sausis 2012 10:41

Parodos autorė nebijo intriguoti

Laura URBONAITĖ, IIb klasė

Praėjusio ketvirtadienio, sausio 12-osios, popietę galerijoje „Skaistykla“, tai yra gimnazijos skaitykloje, atidaryta IVa klasės mokinės Gretos Zubaitės piešinių paroda „Pliaupti vidumi“.  Renginyje dalyvavo autorės klasės draugai, auklėtoja, dailės mokytojai, bibliotekos darbuotojos. Nors Greta nėra baigusi Dailės mokyklos, ji parodai pateikė 11 grafikos darbų, sukurtų 2011 metais. Įdomu tai, kad pirmajai personalinei parodai Greta ruošėsi (eskizavo, eksperimentavo grafikos technikomis) beveik dvejus metus.

Parodos atidaryme autorę sveikino IVa klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Goda Snarskienė, dailės mokytojai Lina Paužuolienė ir Gintaras Grigas. Jie linkėjo Gretai, kad jos piešiniai, kaip dailės terapija, padėtų gyvenime. Pasak kalbėjusiųjų, Gretos kūrinių siužetai ir pavadinimai sukelia intrigą, šiek tiek šokiruoja. Dažnai piešinyje derinamos kelios skirtingos nuotaikos – tai suteikia originalumo ir intymumo. Nustebino autorės drąsa atvirai kalbėti apie dvasinius potyrius. Iki šiol „Skaistykloje“ vykę parodų atidarymai pasižymėjo tuo, kad jų autoriai buvo nekalbūs, o Greta drąsiai ir išsamiai apibūdino, komentavo kiekvieną savo kūrinį.

Kviečiame visus į mūsų gimnazijos „Skaistyklą“: patys pajusite dailės kūriniuose atskleistus  jauno žmogaus išgyvenimus. 


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/pliaupti