Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 09 Gruodis 2011 07:07

Kėdainiuose turime gerų draugų

Luka SMALINSKAITĖ, Ie klasė

Gruodžio antrą dieną mūsų gimnazijos mokinių parlamento nariai bei dar keli prie jų prisijungti panorę gimnazistai viešėjo Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje ir ten dalyvavo tradiciniame muzikos  festivalyje „Žiemos mozaika“. Važiavome į Kėdainius ne vien savo talentų parodyti, bet ir   atnaujinti ryšius su Šviesiosios gimnazijos taryba.

Buvome šiltai priimti, su Kėdainių gimnazijos mokinių tarybos nariais pabendravome prie puodelio arbatos. Visiems prisistačius ir papasakojus apie savo veiklą, apsikeitėme telefonų numeriais ir elektroninio pašto adresais, kad bendravimas nenutrūktų. Tada išskubėjome į renginį.

Šviesiojoje gimnazijoje tvyrojo nuostabi Kalėdų atmosfera, visi buvo puikiai nusiteikę: koncertavo gimnazijos šokių kolektyvas, solistai, choras, Kėdainių miesto muzikos mokyklos mokiniai. Mūsų gimnazijos atstovai atliko Shakin Stevens dainą „Merry Christmas everyone“. Po renginio vyko dalyvių apdovanojimas.

Šviesioji gimnazija mums pasirodė labai šilta, jauki, estetiška. Dabar laukiame kėdainiečių atvykstant pas mus!


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/kedainiai2011