Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 15:28

Matematikai vėl laimėjo prestižinę taurę

Aušra PETKEVIČIENĖ, mokytoja

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vykusioje tradicinėje 13-ojoje matematikų komandinėje olimpiadoje profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos: trečiokams bei ketvirtokams atstovavo Antanas Kascėnas (IIIc), Edgaras Liberis (IIIe), Mykolas Jasponis (IIIf), Greta Jarockytė (IVd) ir Rimantė Jarockytė (IVc), pirmokų ir antrokų komandą sudarė Benas Kirša (Ia), Mantas Satkevičius (Ic), Karolis Vyčius (IIe), Karolis Lipskis (IIf) ir Jokūbas Ruibys (IIg).

Olimpiados dalyviai ne tik sprendė uždavinius, bet ir turėjo paruošti trumpus komandų prisistatymus, pateikti parengtą namų darbą, kurį būtų galima eksponuoti.

Abi mūsų gimnazijos komandas lydėjo sėkmė – laimėtos pirmosios vietos. Namų darbai – erdvinių kūnų kompozicija, pirmokų laikraščiai ir ketvirtokų stendai, kuriuose atsispindėjo Juozo Balčikonio gimnazijoje vykę matematikos savaitės renginiai – įvertinti puikiai.

Sveikiname abiejų komandų mokinius ir džiaugiamės, kad profesoriaus Broniaus Grigelionio taurė dvyliktą kartą parvežta į mūsų gimnaziją.