Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 09 Gegužė 2011 18:44

Koncertai Šveicarijoje suteikė daug patirties

Gerda CHARLAPAVIČIŪTĖ, IIc klasė

Balandžio 23 – gegužės 1 dienomis buvau išvykusi į Šveicarijoje kasmet rengiamą Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatą. Europos brass bendų asociacijos iniciatyva buvo sudarytas Europos jaunimo varinių pučiamųjų orkestras, ir aš buvau pakviesta jame groti. Šis orkestras grojo čempionato atidarymo ir uždarymo ceremonijose, surengė reikšmingų koncertų, kuriais liko patenkinti organizatoriai ir klausytojai.

Kelionė į Šveicariją buvo varginanti. Nuskridome visiškai nemiegoję, o vos nuvykus į vietą prasidėjo repeticijų karštinė. Pirmomis dienomis nuo ryto iki vakaro ruošėme kūrinius, dirbome grupėmis, turėjome individualias pamokas. Kolektyvas buvo šiltas ir draugiškas, visi vieni kitus suprato, net jei angliškai kalbėti sekėsi sunkiai. Savaitės pabaigoje prasidėjo koncertai, girdėjau daug profesionalios muzikos, puikių atlikėjų.

Ši savaitė man buvo nepamirštama, įgavau daug patirties, pamačiau nuostabų Šveicarijos kraštovaizdį, gilinau anglų kalbos žinias, susiradau draugų ir, be abejo, gavau daug grojimo pamokų, tai buvo man labai naudinga. Dėkoju gimnazijai ir jos direktoriui Raimondui Dambrauskui už suteiktą dviejų šimtų litų paramą mano kelionės išlaidoms iš dalies padengti.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/sveicarija2011