Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 13 Balandis 2011 19:12

Eruditas – pirmokas Jonas!

Eimantas SKAČKAUSKAS, IIe klasė

Balandžio 8-ąją gimnazijoje vyko vienas iš įdomiausių renginių pirmokams – gamtos mokslų čempionatas „Eruditas – 2011“. Prieš porą metų gimnazijos mokinių parlamento ir gamtos mokslų mokytojų iniciatyva pirmą kartą surengtas konkursas sulaukė pasisekimo, tad šiemet įvyko jau trečiasis čempionatas „Eruditas“. Nors pirmokai šiais metais nebuvo labai aktyvūs, renginys pavyko ir praėjo be nesklandumų.

„Erudito“ konkurse dalyvavo 21 pirmokas – po tris iš kiekvienos klasės. Jų fizikos, chemijos ir biologijos žinias vertino komisija, vadovaujama chemijos mokytojo Henriko Liolio, o konkursą vedė IIe klasės mokiniai Simona Pranulytė ir Eimantas Skačkauskas.

Norėdami laimėti, pirmokai turėjo įveikti 4 čempionato etapus. Po kiekvieno etapo klausimai sunkėjo ir dalyvių skaičius vis mažėjo – kovoti dėl erudito titulo liko protingiausieji. Norint atsakyti į klausimus, reikėjo ne tik mokykloje įgytų, bet ir papildomų žinių.

Savo žinias pasitikrinti buvo suteikta galimybė ne tik konkurso dalyviams, bet ir salėje sėdintiems pirmokams. Visi klausimai buvo surašyti skaidrėse, kurias matė ir renginio žiūrovai, juos skaitė ir renginio vedėjai. Žiūrovai galėjo ant lapelių rašyti savo atsakymus, o daugiausiai teisingų atsakymų parašiusieji gavo dovanėlių – saldainių.

Šiais metais apdovanotos ir pačias aktyviausios palaikymo komandos. Jos buvo nufotografuotos ir jų nuotraukos bus pakabintos gimnazijos antrame aukšte, „Erudito“ konkursui skirtame stende. Čempionato pertraukų metu buvo parodytas trumpas filmukas apie evoliuciją, dainavo ir grojo IIg klasės mokiniai Adomas Jasiukėnas  bei Mantas Varnas.

Ketvirtajame, finaliniame, etape susirungė Edvinas Einoris (Ia), Jonas Andriuškevičius (Ib) ir Kęstutis Jurgaitis (If). Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir čempionato nugalėtoju tapo Jonas. Antrąją vietą užėmė Edvinas, trečiąją – Kęstutis.

Čempionato pabaigoje prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti jau konkurso simboliu tapusiais obuoliais, kurie tarsi įrodo, kad „mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs.“

Roko Baltušniko nuotraukos


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/eruditas2011