Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 11 Balandis 2011 19:04

Prie poezijos derėjo beržų sula ir keksas

Sigita MATUZEVIČIENĖ ir Raisa JUREVIČIENĖ, gimnazijos bibliotekininkės

Balandžio 7-ąją gimnazijos skaitykloje vyko tradicinė kūrybos popietė. Šį kartą su savo kūryba supažindino abiturientė Akvilė Vitkūnaitė. Ji rašo eiles, režisuoja, skambina pianinu, dainuoja, užsiima pačia įvairiausia veikla. Akvilė visus susirinkusius sužavėjo nuoširdžiu pasakojimu apie savo kūrybos pradžią, parodė  sąsiuvinukų su vaikystės kūryba, paauglystės ieškojimais.

Šiai popietei Akvilė ruošėsi labai rimtai – iš anksto davė draugams paskaityti savo kūrybos, kad jie popietėje pasidalintų savo įžvalgomis. Akvilė norėjo draugų nuomonę palyginti su tuo, ką pati jautė rašydama eiles.

Nors Akvilė gimnazijoje mokosi tik dvejus metus, jai atrodo, kad ji čia jau seniai, viskas sava ir miela. Klasės draugai prisiminė savo pažinties su Akvile pirmąsias akimirkas. Gimnazistės lietuvių kalbos mokytoja išsakė savo nuomonę apie mokinę  ir jos kūrybą .

Antra popietės dalis vyko aktų salėje, čia eiles skaitė mokytoja Aldona Motekaitienė, pianinu grojo Violeta Tunkūnienė, gitara skambino ir dainavo mokytoja Dalia Baltrišiūnienė su sūnumi gimnazistu Dainiumi, gitaros melodijomis visu nudžiugino ir gimnazistas Adomas Jasiukėnas, jam būgnu pritarė Donatas Stakėnas. Padainavo ir pati Akvilė.

Popietės pabaigoje visi vaišinosi beržų sula  ir tradiciniu keksu. 


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/akvile2011